w

Zderzenie wojskowej ciężarówki z innym pojazdem ciężarowym pod Sulechowem (zielonagora.naszemiasto.pl)

W poniedziałek na drodze S3 w Sulechowie doszło do poważnego wypadku, w którym zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. W wyniku zdarzenia jedna z ciężarówek przewróciła się na bok, raniąc kilka osób i blokując ruch na drodze.

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce 23 października na 174. km S3 między Sulechowem a Świebodzinem, na trasie w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Droga została całkowicie zablokowana na skutek karambolu, w którym uczestniczyły dwa pojazdy ciężarowe, w tym ciężarówka wojskowa.

Według wstępnych informacji nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Aczkolwiek dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia pozostają jeszcze niewyjaśnione i aktualnie badane są przez funkcjonariuszy policji.

Jak informują policjanci, podczas zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych przewróciła się wojskowa ciężarówka, która całkowicie wstrzymała ruch w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego na drodze S3. Na szczęście, zarówno kierowcy, jak i pasażerowie, zdołali opuścić pojazdy na własną rękę. Odnieśli jedynie powierzchowne obrażenia.

Na czas oględzin ruch w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego został całkowicie wstrzymany, a w kierunku Zielonej Góry ograniczono ruch do jednego pasa. Wprowadzono też objazdy dla podróżujących w kierunku Gorzowa, które obowiązywały przez kilka godzin.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Prezydent Szczecina wypowiedział się na temat miejskiej imprezy sylwestrowej (gs24.pl)

Tragiczne odkrycie w okolicach Radzynia Podlaskiego. Na poboczu drogi znaleziono ciało mężczyzny (kurierlubelski.pl)