w

Prezydent Szczecina wypowiedział się na temat miejskiej imprezy sylwestrowej (gs24.pl)

Na mediach społecznościowych pojawiła się odpowiedź prezydenta miasta na pytanie: Czy w tym roku Szczecin będzie organizować miejską imprezę sylwestrową? Niestety, zdaniem prezydenta, w tym roku nie będzie to możliwe ze względu na oszczędności.

Na Facebooku pojawiło się pytanie dotyczące Sylwestra 2023, które zadał jeden z mieszkańców miasta. Internauta zapytał, czy w tym roku odbędzie się miejska impreza sylwestrowa na Jasnych Błoniach. Niedługo po tym uzyskał odpowiedź od prezydenta miasta, która niestety nie była pocieszająca.

Prezydent Szczecina odpisał, że miejska impreza sylwestrowa nie odbędzie się w tym roku ze względu na oszczędności. Miasto zrezygnowało z organizowania imprezy, ponieważ musi oszczędzać środki, jakimi dysponuje budżet miejski. Prezydent dodał, że podobnie jak w zeszłym roku, teraz również powodem jest zbyt niski budżet.

Ponadto, prezydent miasta podkreślił, że ostatnia impreza sylwestrowa w Szczecinie odbyła się w 2019 roku, a więc jeszcze przed wybuchem pandemii. Natomiast w zeszłym roku, oprócz rezygnacji z imprezy, miasto zdecydowało się również na ograniczone dekoracje świąteczne w postaci mniejszego oświetlenia ulic i skwerów.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Restauracja Krowarzywa zostanie zamknięta z powodu problemów związanych z remontem (gloswielkopolski.pl)

Zderzenie wojskowej ciężarówki z innym pojazdem ciężarowym pod Sulechowem (zielonagora.naszemiasto.pl)