w

Tragiczne odkrycie w okolicach Radzynia Podlaskiego. Na poboczu drogi znaleziono ciało mężczyzny (kurierlubelski.pl)

Policja z Radzynia Podlaskiego prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci mężczyzny. Jego ciało odnaleziono na drodze gminnej w miejscowości Bezwola. Według ustaleń ofiara zginęła na miejscu zdarzenia.

W niedzielę (22 października) około godziny 17:00 dyżurny komendy w Radzyniu otrzymał zgłoszenie, że znaleziono mężczyznę leżącego na drodze gminnej w Bezwoli (gm. Wohyń, pow. radzyński). Po przybyciu na miejsce lekarz potwierdził śmierć 55-letniego mieszkańca gminy Wohyń.

Jak relacjonuje podkom. Piotr Mucha, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, funkcjonariusze policji, którzy pracowali na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli ciało mężczyzny w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Toczące się postępowanie ma na celu wyjaśnienie przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Według informacji podanych przez lubelską policję wstępne ustalenia sugerują, że mężczyzna poruszał się na motorowerze. W pewnym momencie zjechał na prawe pobocze, co doprowadziło do przewrócenia jednośladu. Na ten moment nie ma dowodów na to, że doszło do potrącenia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Zderzenie wojskowej ciężarówki z innym pojazdem ciężarowym pod Sulechowem (zielonagora.naszemiasto.pl)

Trwają masowe poszukiwania Grzegorza Borysa. Policja przeczesuje lasy między Chwarznem a Karwinami (dziennikbaltycki.pl)