w

Zbigniew Kuźmiuk (PiS): Hołowni brak doświadczenia, co może prowadzić do popełniania błędów (i.pl)

Poseł PiS, Zbigniew Kuźmiuk, wypowiedział się na temat Hołownii, twierdząc, że marszałek podejmuje ryzykowne działania. Jego zdaniem nowa rola Hołowni ma służyć jako platforma do startu w wyborach prezydenckich. Ponadto dodaje, że w przeciwieństwie do marszałek Witek, która wykazuje kompetencje na to stanowisko, Hołowni brakuje doświadczenia. A to może prowadzić do błędów.

Sejm X kadencji wybrał pięciu wicemarszałków, w tym Monikę Wielichowską, Dorotę Niedzielę, Włodzimierza Czarzastego, Krzysztofa Bosaka i Piotra Zgorzelskiego. Należy tu zaznaczyć, że Elżbieta Witek z PiS nie uzyskała wymaganego poparcia.

Natomiast w Senacie wybrano wicemarszałków, na których składają się Magdalena Biejat, Michał Kamiński i Rafał Grupiński. Wystarczającego poparcia nie zdobył jednak Marek Pęka (PiS).

Kuźmiuk skrytykował też sposób wyboru kandydatów do Sejmu i Senatu, zarzucając opozycji manipulację. Według niego nie jest to zgodne z demokracją, jeżeli opozycja narzuca kandydatów partii rządzącej. Jak dodał Kuźmiuk, jest to zarówno obłuda, jak i zagrożenie dla demokracji.

Poseł PiS poinformował też, że partia nie wystawi innego kandydata do Prezydium Sejmu, ponieważ Elżbieta Witek ma bogate doświadczenie, w związku z czym jest właściwą osobą na to stanowisko. Natomiast Szymon Hołownia nie ma wymaganego doświadczenia, w związku z czym jego decyzje mogą prowadzić do błędów, jakich uniknęłaby Witek.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

9 komentarzy

 1. 1)Czy od jakiegos czasu uwazasz,ze 60% ludzi w Twoim kraju to opcja niemiecka lub “gorszy sort”?
  2)Czy uwazasz,ze Donald Tusk jest rudy mimo,ze jego kolor wlosow to blond?
  3)Czy uwazasz,ze tvn to ruska stacja zlozona z ubekow mimo,ze to prywatna amerykanska stacja?
  4)Czy uwazasz,ze zachod chce zniszczyc Polske mimo,ze jest jej gwarantem rozwoju i bezpieczenstwa?
  5)Czy ogladanie TVP sprawia,ze wiesz dlaczego Twoje zycie jest przegrane i nie ma w nim perspektyw przyszlosci?
  Jezeli na 3/4 pytan odpowiedziales twierdzaco,natychmiast zglos sie po pomoc do psychiatry.Prawdopodobnie sa to pierwsze objawy schizofrenii (urojenia,omamy)
  Nie zawahaj sie skorzystac z pomocy pod linkiem:
  https://zobaczczlowieka.pl/gdzie-szukac-pomocy/?utm_source=google&utm_medium=search&utm_campaign=mg_2023&fbclid=IwAR2naskWFguJzdS1qV_HpBsxXuweJ98yKobydCfHZUccjaaNLk19AP6DRNg

Sejm wybrał członków Krajowej Rady Sądownictwa, odrzucając kandydatury PiS (i.pl)

Kłusownicy rozstawiają wnyki w lesie pod Wrocławiem. W jednej z pułapek znaleziono martwą sarnę (gazetawroclawska.pl)