w

Zbigniew Hoffmann (PiS): Kandydat na prezydenta Poznania nie musi być członkiem PiS. Liczy się dobro mieszkańców (www.gazetaprawna.pl)

Zbigniew Hoffmann, przewodniczący zarządu wojewódzkiego PiS w Wielkopolsce, wypowiedział się na temat kandydata na prezydenta Poznania. Jego zdaniem dobrym rozwiązaniem jest poszukiwanie kandydatów również spoza jego własnej sfery politycznej.

Hoffmann nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji co do kandydata na prezydenta Poznania w nadchodzących wyborach samorządowych. Nie wyklucza on kandydata spoza partii i twierdzi, że może również zapewnić wsparcie kandydatom z innych ugrupowań, którzy mieliby szansę w konfrontacji z obecnym prezydentem, Jackiem Jaśkowiakiem.

Zbigniew Hoffmann mówi, że walka o dobry wynik wyborczy w Poznaniu i regionie jest istotną kwestią. Aczkolwiek jest zbyt wcześnie, żeby jednoznacznie wyznaczyć kandydata z jego formacji. Dodaje, że wygranie prezydentury w Poznaniu to droga przez wiele trudności, ale podkreśla, że nigdy nie należy się poddawać i rezygnować z wysiłku.

Na razie nie ma żadnych oficjalnych rozmów z potencjalnymi kandydatami.

Hoffmann wskazuje też na argumenty dotyczące lojalności kandydata spoza partii, ale i tak nie wyklucza żadnej opcji. Twierdzi, że należy dokonać wyboru najlepszego kandydata, niezależnie od tego, skąd pochodzi. Liczy się, aby miał na uwadze dobro mieszkańców Poznania. Z tego względu Hoffmann szuka też kandydata spoza własnego środowiska politycznego, który może przyciągnąć większą grupę wyborców.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Na strażaków runęła ściana z cegieł podczas gaszenia budynku w gm. Lubawka (gazetawroclawska.pl)

Bardzo głośna muzyka „DJ-a z placu Rodła” koszmarem pracowników biurowca Pazim w Szczecinie (wszczecinie.pl)