w

Bardzo głośna muzyka „DJ-a z placu Rodła” koszmarem pracowników biurowca Pazim w Szczecinie (wszczecinie.pl)

W biurowcu Pazim narasta problem z mężczyzną określanym jako „DJ z placu Rodła”. Od kilku miesięcy w okolicy Centrum Galaxy stawia on wielki głośnik na chodniku, gdzie urządza improwizowane sesje muzyczne. Pracownicy biurowca narzekają, że głośna muzyka zakłóca ich codzienne funkcjonowanie.

Mężczyzna, często w towarzystwie innych osób, pojawia się na podwórku z wózkiem z supermarketu, w którym umieszczony jest głośnik. Jego impreza plenerowa zaburza spokój zarówno na ulicy, jak i w samym biurowcu Pazim, drastycznie wpływając na koncentrację pracowników.

Gatunki odtwarzanej przez DJ-a muzyki to głównie techno i disco polo, które zawsze testują wytrzymałość membran w jego głośniku. Pomimo interwencji pracowników i zgłoszeń do służb miejskich „DJ z placu Rodła” funduje regularne imprezy, które niejednokrotnie trwają nawet kilka godzin dziennie.

Straż Miejska w Szczecinie potwierdza problem z mężczyzną, który regularnie otrzymuje mandaty za naruszanie porządku publicznego. Mieszkaniec miasta puszcza głośną muzykę, nie mając zezwolenia na takie używanie sprzętu nagłaśniającego. Jednak pomimo kar finansowych, jego działalność nie zanika.

Wygląda na to, że kary finansowe na łączną kwotę kilku tysięcy złotych nie są wystarczające, aby skłonić „DJ-a z placu Rodła” do zaniechania swojej działalności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

14 komentarzy

Zbigniew Hoffmann (PiS): Kandydat na prezydenta Poznania nie musi być członkiem PiS. Liczy się dobro mieszkańców (www.gazetaprawna.pl)

Uroczystości z okazji Dnia Wojsk Rakietowych i Artylerii w Sulechowie (zielonagora.naszemiasto.pl)