w

Zazdrosny funkcjonariusz używał systemów policyjnych do inwigilacji swojej partnerki (www.polsatnews.pl)

Zazdrosny funkcjonariusz policji postanowił wykorzystać pozycję służbową w celu dokonywania inwigilacji swojej partnerki. Pomimo zgłoszenia incydentu udało mu się uniknąć kary i wszystkich innych konsekwencji.

Łukasz G. pełni funkcję oficera wydziału kryminalnego w miejscowości Koło (woj. wielkopolskie). Jego partnerka również jest policjantką i pracuje w tej samej miejscowości, ale w wydziale dochodzeniowym.

Łukasz G. był chorobliwie zazdrosny o swoją partnerkę, w związku z czym wykorzystał uprawnienia służbowe, aby ją monitorować. W ramach swoich działań dodawał numery telefonów potencjalnych kochanków do dokumentacji dotyczącej śledztw narkotykowych. Dodał też numer partnerki. Dzięki temu mógł korzystać z policyjnych systemów, aby ją śledzić i pozyskiwać dane z jej telefonu.

Korzystając ze swoich metod, Łukasz G. dowiedział się o spotkaniu partnerki z kolegą, który później zapewniał, że ich relacje były czysto towarzyskie. Łukasz G. nie dał się przekonać. W efekcie zaatakował mężczyznę, używając pałki teleskopowej. Jednak mimo zgłoszenia incydentu uniknął konsekwencji dyscyplinarnych, a następnie przeszedł na emeryturę. Obecnie prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

27 komentarzy

Prokuratura zakończyła śledztwo wobec sędzi, która zajmowała się sprawą śmierci ojca Zbigniewa Ziobry (wiadomosci.onet.pl)

Hołownia: Należy zachować spokój w kwestii aborcji. Odpowiedź Żukowskiej: “Wypier…aj z tym spokojem” (wiadomosci.wp.pl)