w

Zatrzymano włamywacza w Zielonej Górze. Okradł kawiarnię i sklep odzieżowy (zielonagora.naszemiasto.pl)

Policja w Zielonej Górze złapała seryjnego przestępcę, który dokonał licznych włamań do sklepu odzieżowego i kawiarni w centrum miasta. W wyniku swoich działań sprawca zdołał ukraść nie tylko odzież, buty i pieniądze. Uszkodził również drzwi sklepowe i zniszczył dwa ciasta.

Funkcjonariusze zareagowali na zgłoszenie o włamaniu do sklepu odzieżowego. Po sprawdzeniu zapisów monitoringu miejskiego mundurowi ustalili rysopis sprawcy i rozpoczęli poszukiwania. W pewnym momencie zauważyli na ulicy podejrzanego mężczyznę, który nerwowo zareagował na ich obecność.

W trakcie zatrzymania okazało się, że mężczyzna jest zakrwawiony z powodu skaleczeń, jakie odniósł podczas próby włamania.

Zatrzymany to 48-letni mieszkaniec Zielonej Góry, który już wcześniej miewał problemy z prawem z powodu włamań i kradzieży. Był także poszukiwany przez miejscowy sąd.

Podczas przesłuchania przyznał się do włamania na teren kawiarni, gdzie ukradł pieniądze i zniszczył dwa ciasta. Policja wyceniła straty na ponad 800 zł. Recydywiście grozi teraz kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Brak decyzji wojewody ws. kontrowersyjnej inwestycji przy ul. Szymanowskiego. Sprawę przejął sąd w Szczecinie (gs24.pl)

Prezydent Lublina wydał zakaz organizowania protestów rolniczych na skrzyżowaniach (kurierlubelski.pl)