w

Zator: Water Park Energylandia dominuje nad parkami wodnymi w całej Europie! Najwyżej oceniany i najlepiej recenzowany na Google (zakopane.naszemiasto.pl)

W miejscowości Zator (woj. małopolskie) znajduje się najlepiej oceniany aquapark w Europie, czyli Water Park Energylandia. Tak wysoką notę wystawili mu zadowoleni klienci, którzy nie szczędzili swoich pochlebstw w opiniach Google. Najpopularniejsze wodne atrakcje w Europie w najmniejszych detalach sprawdzili specjaliści ds. domów wakacyjnych Interhome.

A więc, jakimi wyjątkowymi atrakcjami odznacza się Water Park Energylandia w Zatorze, skoro tak skutecznie przyciąga turystów w tym sezonie?

Eksperci, którzy stworzyli „Zestawienie 10 najlepszych europejskich aquaparków 2023”, sprawdzali wiele różnych pozycji dostępnych w Google Maps. Należą do nich obiekty, z których każdy liczy ponad 1000 recenzji i charakteryzuje się oceną 4,5 lub wyższą.

Na tle tych wszystkich wodnych obiektów bezkonkurencyjny okazał się Water Park Energylandia w Zatorze, który może pochwalić się nie tylko najwyższą oceną, ale także największą liczbą opinii. Do aquaparku z wielką ochotą zjeżdżają nie tylko turyści z kraju, ale i z zagranicy.

Jakie skarby wodne skrywa w sobie Energylandia?

Warto zaznaczyć, że Energylandia to jedna z sześciu Stref Parku Rozrywki w małopolskim Zatorze. Uruchomiony latem 2016 roku park wodny skupia w sobie bogactwo znakomitych atrakcji. Na terenie tego niebanalnego obiektu można skorzystać aż z pięciu basenów różnej głębokości. A do tego można wygrzewać się na złocistych plażach, relaksować na siedmiu tysiącach leżaków i wskoczyć na 36 niesamowitych zjeżdżalni. Dzięki tym udogodnieniom Energylandia oferuje największą ilość tego typu atrakcji ze wszystkich parków wodnych w całej Polsce.

Ten fantastycznie zagospodarowany teren podzielony jest również na kilka stref tematycznych, takich jak Water Park, Tropical Fun, Exotic Island i najnowsze Bamboo Bay. Ta ostatnia strefa wzbogaciła Energylandię aż o 16 nowych zjeżdżalni! Jeżeli ktoś szuka idealnego miejsca na wodne zabawy tego lata, powinien definitywnie odwiedzić to nietuzinkowe miejsce.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

W Koleczkowie zapalił się samochód osobowy. Kierowca w porę uciekł z płonącego pojazdu (dziennikbaltycki.pl)

Policja Śląska i maskotka Sznupek uczestniczyli w otwarciu nowego Domu Dziecka w Katowicach (dziennikzachodni.pl)