w

W Koleczkowie zapalił się samochód osobowy. Kierowca w porę uciekł z płonącego pojazdu (dziennikbaltycki.pl)

W minioną sobotę wybuchł groźny pożar na trasie S6 w Koleczkowie. Strażacy otrzymali wezwanie po godzinie 10:00, które dotyczyło płonącego samochodu. Na szczęście kierowca zdążył szczęśliwie opuścić pojazd, unikając niebezpiecznych obrażeń. Z kolei sam pożar został szybko ugaszony przez sprawnych strażaków.

Dnia 22 lipca w Koleczkowie koło Gdyni zapalił się samochodów osobowy marki Citroen, co zmusiło do błyskawicznej interwencji cztery zastępy straży pożarnej. Strażacy przybyli z Bojana, Kielna i Wejherowa. Akcję gaszenia potwierdził oficer dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Gdańsku. Na szczęście kierowca w porę opuścił pojazd, dzięki czemu nie odniósł żadnych obrażeń. Jednak pożar spowodował inne problemy, którymi okazały się utrudnienia ruchu na drodze S6.

Utrudnienia w ruchu drogowym i zatory na kilku odcinkach

Po pomyślnie zakończonej akcji gaśniczej na trasie S6 pojawiły się utrudnienia spowodowane wcześniejszym pożarem, które jeszcze przez jakiś czas przysparzały kierowcom problemów. Jak poinformowali przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, duże natężenie ruchu stworzyło zatory i opóźnienia na kilku odcinkach. Z tego względu kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość.

W szczególności dotknięte utrudnieniami z powodu dużego natężenia ruchu zostały odcinki między węzłami Rusocin i Gdańsk Południe, Gdynia Wielki Kack i Gdańsk Osowa, oraz Chwaszczyno i Gdynia Wielki Kack.

Należy jeszcze dodać, że przed godziną 13:00 doszło do kolizji między samochodem osobowym a motocyklem między Chwarznem a Osową w kierunku Gdańska. W wyniku tego zdarzenia jeden pas ruchu był zablokowany, co dodatkowo utrudniło kierowcom korzystanie z tej trasy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Bazylika św. Brygidy świętowała Dzień Świętej Brygidy – Patronki Europy i „Oblubienicy Chrystusa”. Nabożeństwo zwieńczono uroczystym piknikiem (dziennikbaltycki.pl)

Zator: Water Park Energylandia dominuje nad parkami wodnymi w całej Europie! Najwyżej oceniany i najlepiej recenzowany na Google (zakopane.naszemiasto.pl)