w

Zapadł wyrok ws. nieletnich, którzy porwali i znęcali się nad 14-letnią Kasią z Poznania (gloswielkopolski.pl)

Sąd w Poznaniu wydał ostateczne orzeczenie dotyczące dwójki nastolatków, którzy uczestniczyli w porwaniu 14-letniej Kasi. Oskarżeni zostali umieszczeni w zakładzie poprawczym do ukończenia 18. roku życia.

W maju zeszłego roku sąd rodzinny w Poznaniu zdecydował o umieszczeniu Marzeny G. i Szymona M. w zakładzie poprawczym do osiągnięcia pełnoletniości. Choć obrońcy nieletnich złożyli apelację, sąd utrzymał swoje orzeczenie. Decyzja nie zadowoliła również pokrzywdzonej Kasi, której interesy reprezentowała adwokat Borowiecka.

W rezultacie sąd okręgowy zmienił kwalifikację czynu nieletnich na naruszenie nietykalności cielesnej. Jednak nadal podtrzymuje decyzję o ich pobycie w zakładzie poprawczym do 18. roku życia.

W lipcu 2022 roku 39-latka wraz z czworgiem nastolatków porwali 14-letnią Kasię i wywieźli do Złotnik w pobliżu Poznania. Sprawcy brutalnie znęcali się nad nastolatką, dopuścili się gwałtu ze szczególnym okrucieństwem, przypalali papierosami, stosowali przemoc fizyczną, a także ogolili jej głowę i brwi.

Sąd Okręgowy w Poznaniu skazał 39-latkę na 10 lat i miesiąc więzienia. Natomiast jeden z nastolatków trafił do zakładu karnego na 7 lat.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

22 komentarze

  1. I młode ścierwa pozostały bez kary tak naprawdę…
    Totalne bezprawie, powinna być kara śmierci dla każdego oprawcy, świat szybko stałby się bezpiecznym miejscem, a tak gówno wyjdzie z więzienia, inne z zakładu poprawczego i dalej będą szkodzić!

Nietrzeźwy 40-latek przewoził pasażera w bagażniku w centrum Wrocławia (wro.city)

Pijany kapitan z Ukrainy wydmuchał prawie sześć promili na statku w szczecińskim porcie (wydarzenia.interia.pl)