w

Nietrzeźwy 40-latek przewoził pasażera w bagażniku w centrum Wrocławia (wro.city)

W nocy z czwartku na piątek policja zatrzymała do kontroli kierowcę busa w centrum Wrocławia. Mężczyzna prowadził pojazd na norweskich numerach, bez przedniego zderzaka i tablicy rejestracyjnej. Co więcej, w bagażniku przewoził pasażera.

Podczas interwencji funkcjonariusze wykryli wiele nieprawidłowości, m.in. brak ubezpieczenia, cofnięte uprawnienia kierowcy, a także podróżującego w bagażniku pasażera. Co więcej, kierowca próbował wylegitymować się za pomocą fałszywych dokumentów.

Zatrzymany twierdził, że uzyskał uprawnienia za wschodnią granicą, przyznając, że zakupił je za tysiąc dolarów. Dokumenty wskazywały na obywatelstwo ukraińskie.

Ponadto, badanie 40-latka wykazało obecność narkotyków w jego organizmie. Mężczyzna został aresztowany, a o dalszym jego losie zadecyduje sąd. Przy pełnym wymiarze kary czeka go 5 lat pobytu w zakładzie karnym.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

4 komentarze

Posłowie otrzymają podwyżki z powodu inflacji (wiadomosci.wp.pl)

Zapadł wyrok ws. nieletnich, którzy porwali i znęcali się nad 14-letnią Kasią z Poznania (gloswielkopolski.pl)