w

Zalew Zemborzycki miejscem kolejnego utonięcia. Wyłowiono ciało 51-letniego mężczyzny z Lublina (kurierlubelski.pl)

Zalew Zemborzycki na Bystrzycy w obszarze miasta Lublin zaliczył kolejną tragedię na swoim koncie. Wczoraj, w niedzielę, z wody wyłowiono ciało mężczyzny. W przypadku Jeziora Zemborzyckiego jest to już siódme utonięcie w tym sezonie.

Do śmiertelnej tragedii doszło dnia 30 lipca w godzinach porannych na Zalewie Zemborzyckim w Lublinie. Jak poinformował mł. asp. Kamil Karbowniczek, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, rankiem na jeziorze wyłowiono ciało 51-letniego mężczyzny. Świadek zauważył zwłoki unoszące się na powierzchni wody w okolicach tamy zbiornika. Zawiadomił o tym odpowiednie służby.

Podjęto intensywne próby resuscytacji

Na miejscu zdarzenia pojawili się funkcjonariusze policji i służby ratownictwa medycznego, które błyskawicznie podjęły próby reanimacji pacjenta. Niestety 51-letniego mieszkańca Lublina nie udało się uratować. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury – dodał rzecznik.

Jak podaje policja, jest to już siódma ofiara na Jeziorze Zemborzyckim, jaką znaleziono w tym sezonie. Funkcjonariusze apelują do osób, które pragną relaksować się nad wodą w letnim sezonie, aby podczas swojego wypoczynku zachowywały ostrożność. Wskazują na takie wykrzykniki, jak brak rozwagi, spożywanie alkoholu, sprawdzanie swoich umiejętności i brawurę.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

3 komentarze

Sebastian Kowalczyk z Pogoni Szczecin zasili Major League Soccer (gs24.pl)

W Gdyni odbyła się 18. edycja Moto Safety Day. Imprezę zorganizowano na Polance Redłowskiej (dziennikbaltycki.pl)