w

W Gdyni odbyła się 18. edycja Moto Safety Day. Imprezę zorganizowano na Polance Redłowskiej (dziennikbaltycki.pl)

W Gdyni na Polance Redłowskiej odbyła się impreza motoryzacyjna Moto Safety Day. Jest to już 18. edycja wydarzenia promującego kulturę motoryzacyjną i bezpieczeństwo na drodze. To pełne atrakcji spotkanie, które skierowane jest do wszystkich uczestników ruchu drogowego, spełniło oczekiwania każdego fana warczących maszyn.

Od 18 lat Moto Safety Day koncentruje swoją uwagę na kulturze motoryzacyjnej, ochronie środowiska, a także partnerstwie na drodze. Misją tego atrakcyjnego wydarzenia jest edukowanie wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Podczas tegorocznej edycji, Elżbieta Koncka, pomysłodawczyni imprezy, skupia się szczególnie na młodych kierowcach, którzy wchodzą w dojrzałość w ruchu drogowym. Statystyki wypadków wśród tej grupy są naprawdę alarmujące, z racji czego warto zachęcać do pokory i utrwalania prawidłowych nawyków drogowych już od samego początku ich przygody z ulicą. Torowe ćwiczenia pod okiem instruktorów mogą uświadomić potencjalne zagrożenia i zachęcić do partnerskiego zachowania na drodze.

Moto Safety Day uczy młodych kierowców partnerstwa na drodze

Wiele wypadków drogowych wynika z brawury, nadmiernych prędkości, wpływu innych pasażerów, a także rozpraszania uwagi podczas jazdy. Z tego też względu organizatorzy Moto Safety Day pragną promować dojrzałość młodych uczestników ruchu drogowego oraz uczyć najmłodszych o partnerstwie na drodze.

Gospodarzem imprezy Moto Safety Day był dziennikarz motoryzacyjny, Kuba Bielak. A całemu wydarzeniu towarzyszyła znakomita oprawa muzyczna, w tym specjalny set Dj Soobera. Patronem medialnym Moto Safety Day był “Dziennik Bałtycki”.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Zalew Zemborzycki miejscem kolejnego utonięcia. Wyłowiono ciało 51-letniego mężczyzny z Lublina (kurierlubelski.pl)

Zaginął ojciec z 12-letnim synem po wejściu do wody na plaży w Jelitkowie. Służby ratownicze przeczesują obszar (dziennikbaltycki.pl)