w

Wrocławianie to egoiści i brak im cierpliwości – grzmi Jacek Sutryk (gazetawroclawska.pl)

Prezydent miast Wrocław Jacek Sutryk spotkał się z mieszkańcami w celu rozmowy, wysłuchania ich i przedyskutowania najważniejszych problemów. Tak przynajmniej miało być. W rzeczywistości Prezydent prowadził monolog, przez który mieszkańcy zebrani w lokalu czuli się mocno dotknięci i zniesmaczeni. Prezydent zarzucił mieszkańcom Wrocławia, że brak im cierpliwości, że są egoistami, oraz że obecna kadencja jest jedną z najtrudniejszych. 

Gorzkie słowa prezydenta miasta odnosiły się do mieszkańców w kontekście kolejnych trudnych kwestii do omówienia. Między innymi poruszona została sprawa szczurów w mieście, których to duża ilość bardzo martwi mieszkańców. Prezydent zasugerował, że winni temu są sami mieszkańcy, którzy na przykład stawiają worki ze śmieciami koło przepełnionych koszy, czym prowokują szczury. Jego słowa skonfrontował z rzeczywistością opozycjonista, który podsumował, że występowanie przepełnionych koszy jest winą źle zaplanowanego systemu, oraz że prezydent nie może żądać od mieszkańców trzymania śmieci w domach.

Na rower niecierpliwy narodzie!

Kolejnym zarzutem Sutryka wobec obywateli jest niecierpliwość i egoizm. To pierwsze ma się objawiać w sytuacjach, gdy mieszkańcy nie dostają tego czego chcą od razu, a to drugie w niedbaniu o wspólne dobro, które mogłoby objawiać się w jeżdżeniu rowerem, zamiast samochodem. Zdaniem prezydenta miasta wybór roweru jako transportu do pracy to konieczne i potrzebne dla wszystkich rozwiązanie. Tym razem słowa Sutryka skomentował radny miasta, który powiedział, że trudno dziwić się niecierpliwości mieszkańców, którzy to walczą o swoje prawa, a rowerem nie każdy może dojechać do pracy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Brak pomysłów na weekend? Może spływ Dunajcem? (gazetakrakowska.pl)

Końcowy raport Instytutu Ochrony Środowiska ws zanieczyszczenia Odry (gs24.pl)