w

„Wolni Ludzie” zamiast „Złotego Rogu” (katowice.naszemiasto.pl)

Przy ulicy Mariackiej w Katowicach został właśnie otwarty nowy bar. Jego kubański styl i ma wprawić wszystkich gości w dobry nastrój i odprężenie. Sami właściciele zachęcają do odwiedzania i zapewniają, że na miejscu czekają pyszne przekąski, litry różnorodnie podanego rumu oraz wolno płynąca muzyka. Czego chcieć więcej?

Przy ulicy Mariackiej w dokładnie tym miejscu, gdzie teraz czekają „Wolni Ludzie”, wcześniej można było miło spędzać czas w „Złotym Rogu”. Lokal ten jednak zamknięto i otworzono miejsce z nowymi perspektywami i zupełnie innym wyczuciem stylu. Właściciele zadbali o to, by wnętrze i nastrój nawiązywał do kubańskiej kultury, która jest przecież wypełniona dobrą muzyką i optymizmem. Dla podkreślenia tego, poproszono dwóch artystów, którzy stworzyli prawdziwe dzieła na ścianach. W zabieganym czasie przedświątecznym mnóstwo osób straciło wiele czasu na ganianie za perfekcją, a teraz mogą zwyczajnie odprężyć się i wczuć w dobry klimat tego miejsca.

Co spotka nas na miejscu?

Jako, że głównym motywem baru jest Kuba, to łatwo domyśleć się, że najczęściej podawanym alkoholem jest rum. Wiele jego rodzajów można posmakować w zestawieniu z dodatkami, które to tworzą niepowtarzalne drinki. Przewidziano również pyszne dodatki w kubańskim stylu, w tym kanapki oraz przekąski z oliwkami i nachosami. W lokalu świetnie sprawdzą się przyjacielskie posiadówki, romantyczne spotkania we dwoje, czy integracja w pracy. w nowym barze każdy znajdzie coś dla siebie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Zalotny żart skończy się w więzieniu (dziennikbaltycki.pl)

Święto Rękawki znów zgromadziło tłumy (gazetakrakowska.pl)