w

Włamanie do paczkomatu DHL w Gdyni. Złodzieje otworzyli 53 skrytki (www.trojmiasto.pl)

Dzisiaj wczesnym rankiem trzech złodziei dokonało kradzieży z automatu paczkowego należącego do firmy DHL. Paczkomat znajduje się przy ul. Makuszyńskiego w Gdyni. W sumie opróżniono 53 skrytki. Gdyńscy funkcjonariusze poszukują sprawców tego zdarzenia.

Incydent miał miejsce 21 marca przed godziną 4:00 przy ul. Makuszyńskiego w Gdyni, gdzie trzech niezidentyfikowanych sprawców włamało się do automatu paczkowego firmy DHL. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce wysłano patrol policyjny, a także funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego.

Jak relacjonuje podkom. Jolanta Grunert, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zgromadzili materiał dowodowy. Na miejscu pojawiła się grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki oraz przewodnik psa służbowego.

W trakcie oględzin stwierdzono, że złodzieje włamali się do 53 skrytek. Policja ustala tożsamość sprawców i właścicieli skradzionego towaru, a także wartość zaistniałych strat.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Jerzy Owsiak odebrał tytuł honorowego obywatela Gdańska (dziennikbaltycki.pl)

Budowa nowego schroniska PTTK na Hali Kondratowej. Lepsze warunki pobytu i eko-ogrzewanie (zakopane.naszemiasto.pl)