w

Winobranie 2023: Modivo Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar „Gazety Lubuskiej”. Na starcie ustawiło się ponad 500 zawodników (gazetalubuska.pl)

Na tegorocznym Winobraniu odbył się wyjątkowo udany Modivo Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar „Gazety Lubuskiej”, który pobił rekord frekwencji z blisko 600 uczestnikami na starcie. Wydarzenie stało się prawdziwą gratką dla miłośników biegania i lokalnej społeczności.

Modivo Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar „Gazety Lubuskiej” zakończono sukcesem, jakim okazała się rekordowa frekwencja imprezy. Ponadto, w trakcie wydarzenia nie brakowało ekscytujących emocji i doskonałej zabawy.

Bieg winobraniowy cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem, że lista startowa została poszerzona, żeby mogła pomieścić 175 drużyn, czyli 525 zawodników. Jest to rekordowy udział tego wydarzenia, przewyższający ubiegłoroczną frekwencję, która i tak była już imponująca.

Wydarzenie przyciągnęło tłumy na ul. Bohaterów Westerplatte, gdzie tradycyjnie przygotowano start i metę. Trasa biegu prowadziła przez główne ulice Zielonej Góry. Warto dodać, że bieg obejmował dwa dystanse: 2,5 km (hobby) i 5 km (pełny). Uczestnicy musieli też stawić czoła trudnym warunkom atmosferycznym, ponieważ temperatura sięgała 30 stopni Celsjusza.

Na dystansie 2,5 km zwyciężyła ekipa Astry Nowa Sól w zmienionym składzie: Jakub Wawrzykowski, Martyna Korwel i Adam Marysiak zdobyli pierwsze miejsce z ogromną przewagą czasową nad drugim zespołem.

Dystans 5 km najszybciej pokonali zawodnicy zespołu Wściekłe Dziki, z Damianem Makowieckim na czele, który był najszybszym biegaczem całego wydarzenia. Dziki minimalnie wyprzedziły ubiegłorocznych zwycięzców, KB Wikon Nowa Sól.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Skandal w Tramwajach Szczecińskich – księgowa firmy okradała PKZP od 2021 roku (wszczecinie.pl)

Kolejki na kilkaset osób pod Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy w Lublinie (kurierlubelski.pl)