w

Wielki wiosenny bal na KUL-u (kurierlubelski.pl)

Z nadejściem wiosny Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II organizuje bal. Zdarzenie ma odbyć się 22 kwietnia w głównym gmachu uczelni. Zaproszeni są zarówno studenci i absolwenci uniwersytetu, jak i innych uczelni. Wstęp jest płatny 15 zł za osobę. Mile widziani są nie tylko goście, ale i wolontariusze, którzy przyczynią się do organizacji całego wydarzenia. 

Wiosna jest okresem w roku, który ma duży wymiar symboliczny. Nie tylko lepsza aura podnosi samopoczucie, ale przede wszystkim świat budzi się do życia i z zimowej osłony pojawiają się pierwsze oznaki życia. Ukwiecone aleje miejskie i zazielenione wreszcie trawniki powodują przypływ energii i chęci u każdego. Z tego powodu właśnie organizowane są często wiosenne festiwale, kiermasze i bale, które nie tylko świetnie sprawdzają się jako przywitanie nowego sezonu, ale również jako otrząśnięcie się z zimowego marazmu. Na podobny pomysł wpadły również władze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, który postanowił zorganizować wiosenny bal.

„Wiosna, ach to ty!”

Wiosenny bal organizowany przez Duszpasterstwo Akademickie KUL ma mieć miejsce 22 kwietnia w sobotę od godziny 18.00 na holu na parterze w Gmachu Głównym KUL-u. Aby móc pojawić się na tym wydarzeniu wystarczy jedynie zapisać się poprzez formularz znajdujący się na stronie uniwersytetu. Opłata pobierana od wejścia wynosi 15 zł. Uniwersytet chętnie zaprasza również wolontariuszy, którzy chętnie wykażą się w wiosennym ozdabianiu holu oraz w dostarczeniu na przykład przekąsek na bal.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Darmowe chipowanie zwierząt w Zielonej górze (zielonagora.naszemiasto.pl)

Strzelanina w Darłowie – ranny mężczyzna (dziennikbaltycki.pl)