w

We Wrocławiu pojawił się kolejny bóbr. Spacerował po placu Jana Pawła II (kronika24.pl)

Dnia 28 marca w późnych godzinach wieczornych pojawił się duży bóbr na placu Jana Pawła II we Wrocławiu. Zwierzę prawdopodobnie żyje w miejskiej fosie. Jest to kolejny przypadek obecności bobrów w centrum miasta w ostatnim czasie.

Dorosły osobnik bobra został zauważony w czwartek we Wrocławiu, gdy przechadzał się po ścieżce rowerowej na placu Jana Pawła II, tuż obok fontanny. Przechodnie oraz rowerzyści próbowali go omijać i unikać zbliżenia. Niemniej jednak bóbr czuł się dość nieswojo, wzbudzając zainteresowanie tylu wrocławian.

Natomiast na początku marca informowano o bobrze, który dotarł aż do rejonu kościoła garnizonowego w pobliżu Rynku. Zwierzę zostało schwytane i bezpiecznie przetransportowane na obszar przyjazny dla bobrów.

Innym przykładem obecności bobrów może być interwencja Straży Miejskiej w Świniarach, gdzie zwierzak utknął w murowanej piwniczce. W tym przypadku cała sytuacja również zakończyła się pomyślnie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

8 komentarzy

Raport NIK: Ponad 100 dzieł sztuki zniknęło z Muzeum Narodowego w Warszawie (wiadomosci.onet.pl)

Solaris planuje rozszerzyć swoje działania na Amerykę Północną (gloswielkopolski.pl)