w

W Paniowicach pod Wrocławiem utonął mężczyzna (gazetawroclawska.pl)

Dnia 11 lipca, przed godziną 18:00, doszło do tragedii w Paniowicach, położonych niedaleko Wrocławia. Po otrzymaniu zgłoszenia, na miejscu pojawiły się straż pożarna z Trzebnicy oraz Specjalistyczna Grupa Wodno-Nurkowa z Wrocławia. Tego samego dnia doszło również do innego niebezpiecznego incydentu nad wodą w Świebodzicach.

Mężczyzna zmarł pomimo szybkiej resuscytacji

O godzinie 17:43 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który zniknął w wodzie – informuje dyżurny wrocławskiej straży pożarnej. Na miejsce natychmiast skierowano jednostki z Trzebnicy oraz Wrocławia.

Po kilkudziesięciu minutach udało się odnaleźć mężczyznę. Został natychmiast przekazany pod opiekę Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo podjętej resuscytacji, nie udało się go uratować.

Wypadek na basenie w Świebodzicach na Dolnym Śląsku

11 lipca, we wtorek, późnym popołudniem, doszło do wypadku na letnim basenie w Świebodzicach. Konieczna była interwencja Pogotowia Ratunkowego ze Świdnicy. Ratownicy udzielili pomocy nastolatkowi, który doznał urazu głowy. Konieczne było założenie opatrunku i zabandażowanie odniesionych ran.

Następnie chłopiec został przewieziony karetką do pobliskiego szpitala, gdzie przeprowadzono badania głowy pacjenta. Nie można wykluczyć konieczności założenia szwów.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

W tych miastach na Dolnym Śląsku jest najwięcej przestępstw o charakterze kryminalnym. Zobaczcie ranking (gazetawroclawska.pl)

Pałac w Konarzewie pochłonięty przez pożar. Akcja gaśnicza trwała całą noc! (gloswielkopolski.pl)