w

W tych miastach na Dolnym Śląsku jest najwięcej przestępstw o charakterze kryminalnym. Zobaczcie ranking (gazetawroclawska.pl)

Przedstawiamy ranking 15 miast na Dolnym Śląsku, w których odnotowuje się największą liczbę przestępstw o charakterze kryminalnym na 1000 mieszkańców. Region ten jest niechlubnym liderem w tej kategorii, gdyż spośród 20 polskich miast aż 16 znajduje się na Dolnym Śląsku. Dane, na których opiera się ranking, pochodzą z portalu polskawliczbach.pl. Warto zaznaczyć, że analizowane dane dotyczą wyłącznie przestępstw o charakterze kryminalnym, które są określone jako czyny społecznie szkodliwe, zabronione przez obowiązujące przepisy prawa karnego. Informacje te zostały udostępnione przez Główny Urząd Statystyczny i obejmują między innymi liczbę przestępstw na 1000 mieszkańców oraz wskaźnik wykrywalności. Warto zaznaczyć, że wskaźnik wykrywalności to odsetek wykrytych przestępstw w stosunku do ogólnej liczby stwierdzonych przestępstw. Analiza mapy przedstawiającej obszary o największej przestępczości na Dolnym Śląsku ukazuje szczególną koncentrację problemu w tym regionie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Lew spod Zamku został odnowiony. Teraz czekają nas odbiory (kurierlubelski.pl)

W Paniowicach pod Wrocławiem utonął mężczyzna (gazetawroclawska.pl)