w

Umorzono śledztwo ws. śmierci ojca i córki w pobliżu Wschowy. Doszło do rozszerzonego samobójstwa (gazetalubuska.pl)

Prokuratura okręgowa zakończyła dochodzenie w sprawie tragicznej śmierci ojca i 13-letniej córki, do której doszło w pobliżu Wschowy. W rezultacie postępowanie zostało umorzone, a prokuratura opublikowała nowe szczegóły dotyczące tego zdarzenia.

Dnia 29 kwietnia 2023 r. odkryto zaparkowany samochód z dwoma ciałami w pobliżu Przyczyny Dolnej, niedaleko Wschowy. Policja stwierdziła, że zdarzenie miało charakter kryminalny, lecz dla dobra śledztwa nie podawano wtedy żadnych szczegółów.

Po blisko roku od tragedii prokuratura ogłosiła, że postępowanie zostało umorzone. Jak ustalono, ojciec popełnił samobójstwo rozszerzone, zadając swojej córce 20 ciosów nożem i podcinając sobie żyły. Na koniec podpalił siebie i 13-latkę.

Prokuratura dodaje, że motywem sprawcy były jego problemy osobowościowe. Mężczyzna miał uczyć córkę, jak prowadzić samochód. Jednak w pewnym momencie skręcił na polną drogę, gdzie dokonał tego ohydnego czynu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Kandydatki Lewicy do Rady Miasta nawołują do wspierania osób wykluczonych (gs24.pl)

Zdjęcia do nowego filmu w Lublinie i utrudnienia dla kierowców w różnych częściach miasta (kurierlubelski.pl)