w

Zdjęcia do nowego filmu w Lublinie i utrudnienia dla kierowców w różnych częściach miasta (kurierlubelski.pl)

Lublin po raz kolejny zamieni się w plan zdjęciowy dla ekipy filmowej, która za niedługo stworzy w tym mieście kolejną produkcję dla entuzjastów polskiego kina. Jak na tę chwilę nie wiadomo, co będzie kręcone na ulicach Lublina. Wiadomo jedynie, że pojawią się utrudnienia dla kierowców.

W związku z planowanymi zdjęciami w Lublinie zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu, co może skutkować trudnościami dla kierowców. Z tego względu miasto namawia, aby w takiej sytuacji wybierać trasy alternatywne.

Jak podają władze, w dniach 2-5 kwietnia przewidywane jest zablokowanie ruchu w różnych częściach miasta, m.in. na ul. Grottgera, ul. Radziszewskiego oraz pl. Zamkowym. Natomiast w godzinach wieczornych zamknięty będzie także kluczowy odcinek Al. Racławickich.

Szczegóły dotyczące filmu nie są jeszcze znane.

Warto dodać, że Lublin już wcześniej stanowił tło dla wielu produkcji, jak chociażby dla serialu „Matylda” w reżyserii Krzysztofa Langa. Serial opowiada historię młodej kobiety w czasach powstania styczniowego, która buntuje się przeciwko społecznym normom i szuka lepszego życia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Umorzono śledztwo ws. śmierci ojca i córki w pobliżu Wschowy. Doszło do rozszerzonego samobójstwa (gazetalubuska.pl)

Cmentarzysko rozbitych traficarów w sopockim kompleksie leśnym (www.trojmiasto.pl)