w

ŹleŹle LOLLOL

Ukraiński muzyk Kirill Bledny: Wk****a mnie język polski, a Polacy to debile, którzy powinni mówić po rosyjsku (i.pl)

Ukraińska grupa Poshlaya Molly planuje serię pięciu koncertów w Polsce w 2023 roku. Zespół założony przez Kirilla Bledny’ego ma zagrać w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Jednak w obliczu kontrowersyjnych słów, jakie ostatnio wypowiedział wokalista, koncerty mogą się nie odbyć. Bledny stwierdził, że język polski go „wk****a”, a Polacy to „debile, którzy powinni mówić po rosyjsku”.

Poshlaya Molly, zdobywający popularność zespół, ma zaplanowane koncerty w Polsce na koniec listopada i w grudniu. Kirill Bledny, wokalista grupy, wywołał kontrowersje, nazywając język polski „wk*****jącym” i dodał, że Polacy powinni posługiwać się językiem rosyjskim. Wypowiedź ta spotkała się z negatywnymi reakcjami, a muzyk później próbował wyjaśnić na Instagramie, że był to tylko żart.

Po kontrowersyjnej wypowiedzi Kirill Bledny nagrał wideo z przeprosinami, wyjaśniając, że jego słowa były parodią rosyjskiego imperialisty. Niemniej jednak wiele osób nie zrozumiało tego „dowcipu” i domaga się odwołania koncertów zespołu w Polsce.

Poshlaya Molly to ukraińska grupa znana z kontrowersyjnych teledysków i ironicznych tekstów. Zespół zgarnął wiele nagród muzycznych, w tym Jager Music Awards dla najlepszego zespołu rockowego. Poshlaya Molly jest fenomenem na ukraińskiej scenie muzycznej. Zespół zdobył popularność w internecie dzięki debiutanckiemu albumowi i kontrowersyjnym teledyskom.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

272 komentarze

 1. To niech Pakuje mandziur i idzie lizać dupe zełeńskiemu … i w jednym ma racje Polacy to debile bo wyciągnęliśmy rękę do narodu Ukraińskiego pomimo Historii i uprzedzeń i tak nas wyjebali w dupe bez mydła jak nikt nas nie wyjebał a dalej znajdują się tacy co by im chcieli pomagać 😉 (uprzedzając komentarze że zbyt wulgarna jestem) jestem i Uj komuś do tego takie mam zdanie i się go nie wstydzę

 2. Polacy to frajerzy i to w skali światowej ✌️ Banderowiec ma rację ,wstyd poprostu 🤦 Pokurwy teraz wielcy przeciwnicy jeszcze przed chwilą z flagami Ukrainy i na zbiórki biegali 😆😂 Nie ma bardziej głupiego, tępego i naiwnego narodu.Popsuc sobie stosunku z Rosją przez Banderowcow, Unia to wykorzysta i was tak wyrucha Polaczki .Jprdl co za żenada poziom oszolmstwa w tym kraju już dawno przekroczył wszelkie możliwe granice

 3. Słuchajcie ja wiem ze Korwin jest jaki jest. Ale kiedyś powiedział że wgl nie rozumie problemów Francuzów z obcokrajowcami w ich kraju, bo rozwiązanie jest bardzo proste, dac każdemu z Francuzów broń i po godzinie będzie spokój. Może to i mocne może i kontrowersyjne stwierdzenie, ale jest w nim sporo prawdy

  • Griszka Sty jebać to, nigdy bym nie walczył na wojnie dla swojego parszywego rządu. Niech te stare ciulejzy, które same prowadzą do takiego stanu rzeczy same się napierdzielały. Przynajmniej by było śmiesznie w telewizji, a nie, że młody człowiek ma poświęcić całe życie i zostawić za sobą rodzinę, bo coś się pojebało w głowach garstce psychopatów na szczycie.

 4. Ale kasa od tych biało czerwonych ,,debili” nie śmierdzi ? Ten jego wpis to cała prawda o Ukraińcach, pseudo naród, pseudo ludzie. No chyba,że coś chcą to nawet zmuszą się zamknąć fałszywe mordy. Ale niech tyko dostaną pole do popisu to właśnie mamy takie wykwity ich narodowej bezczelności. To tylko kropla tego co na co dzień Polacy mają z nimi teraz w zakładach pracy. Pogonić to tam skąd przyszło.

  • Dawid Komor doucz sie historii i zobacz z kim walczą. Więcej bandera czy Rosja wybiła Polaków. Doucz sie o rozbiorach i o krwawym obalaniu powstac, gdy Polska odzyskała niepodległość przez Napoleona Rosja zaraz najechała księstwo Warszawskie, 1920 rok, 1938 rok gdy NKWD mordowalo Polaków, cios w plecy w 1939 roku i atak na Polaków razem z Hitlerem. Gułagi łagry zsylanie na Syberię, Katyń, oczekiwanie przed Wisła podczas powstania warszawskiego żeby Polacy w tym żołnierze AK sie wykrwawił, mordowanie żołnierzy AK i ich rodzin, wprowadzenie komunizmu. Wolę już popierać Ukraińców niż ruskich. Masz braki z historii. Na Wołyniu i galicji zginęło ok 100 tys Polaków a my w odwecie zabiliśmy ok 60 ty Ukraińców l. Z rąk Rosjan zginęło parę milionów Polaków.

 5. A w ogóle ktoś przeczytał tekst? Chwytliwy tytuł wprowadzający w błąd. Gościu z tytułu parodiował z Ruskich którzy tak mówią czyli polewał z Ruskich którzy obrażają Polaków a wy sie podniececie tytułem. Wami jest tak łatwo manipulować że farma ruskich trolli szcza w gacie ze śmiechu rzucając wam tytuł na nagłówek a wy się spuszczacie. Przeczytajcie tekst dopiero komentujcie

 6. Przecież zna rosyjski Rosja takie imperium to może sobie tam jechać🤣🤦‍♀️a tak serio to te przeprosiny może sobie wsadzić wiadomo gdzie, odwołano mu koncerty to dupa zmiękła i nagle on tylko żartował tiaa zapewne. Odnośnie odwołania Krk to aż żałuje, chciałabym zobaczyć jakie miałby gorące powitanie.

 7. “Po kontrowersyjnej wypowiedzi Kirill Bledny nagrał wideo z przeprosinami, wyjaśniając, że jego słowa były parodią rosyjskiego imperialisty. Niemniej jednak wiele osób nie zrozumiało tego „dowcipu” i domaga się odwołania koncertów zespołu w Polsce.

  Poshlaya Molly to ukraińska grupa znana z kontrowersyjnych teledysków i ironicznych tekstów.”

 8. Dawać mi go !! Jebani Ukraince może !! Te szmaty nie powinni nawet granicy przekroczyć zamiast walczyć za swoją ojczyznę i wspierać swoich to uciekają jak takie szczury…. aż brak słów już na to Ruskie ich wyruchają a później płacz na cały świat jacy to oni biedni

 9. Spotted: Wrocław po co nakręcacie spiralę nienawiści? Przecież wiadomo, jakie będą komentarze. Chociaż w sumie to wasz jedyny ostatnio post, który ma naście komentarzy, więc chyba cel popularności osiągnęliście…
  A jeśli Polacy mówią, że wku.wia ich język niemiecki to jest ok?
  Rozumiem, że Niemcy też mają prawo do nas mówić, żebyśmy wypie.dalali do siebie, że jesteśmy wszarzami itp. – cytując niniejsze komentarze.

 10. A to nie prawda? Polacy dają Ukraińcom pieniądze na firmy. Na kredyt 2%-towy mogą dostać nawet 600 tys. na mieszkanie przy zarobkach 5 tys. dla Ukraińca i 3 dla Ukrainki, co jest dla Polaka nieosiągalne. Oddawane mieszkania, przydzielane zasiłki, emerytury. Mówią, że rozegrali mecz u siebie (mecz rozegrany w Polsce). Realnie to my na to patrzymy i jeszcze im ze swojej kieszeni pomagamy. Baaa… uczymy się ich języka, bo jest “piękny”, każdy komunikat w każdej instytucji po polskim poprzedza ukraiński nie angielski jak w każdym innym zakątku świata. Wszędzie widać komunikaty w ich języku. To jak nas nazwać?

Prezydent Andrzej Duda wskazał nowego premiera i marszałka seniora. Opinie polityków są podzielone (i.pl)

Donald Tusk skrytykował centralizację władzy w Polsce i wypowiedział się w kwestii CPK (i.pl)