w

Ukrainka zgłosiła kradzież tablic rejestracyjnych. Okazało się, że usunął je mąż, aby nie jeździła po pijaku (www.rmf24.pl)

35-letnia Ukrainka zgłosiła na policję kradzież tablic rejestracyjnych. Okazało się jednak, że tablice zdemontował jej mąż, aby uniemożliwić jej jazdę po alkoholu.

W Kartuzach policjanci otrzymali zgłoszenie od 35-letniej Ukrainki, że doszło do kradzieży tablic rejestracyjnych. W rezultacie dochodzenie wykazało, że tablice zostały zdjęte przez jej męża, ponieważ nie chciał, aby jego żona prowadziła samochód, będąc pod wpływem alkoholu.

Tego samego dnia mundurowi zatrzymali 35-letnią Ukrainkę, ponieważ w stanie nietrzeźwości kierowała samochodem osobowym marki Volkswagen. Badanie alkomatem wykazało 2 promile w wydychanym powietrzu.

Kobieta została przewieziona na komendę policji w Kartuzach, gdzie została przesłuchana. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Pijany 19-latek z Zimbabwe przejechał przez chodnik w centrum Lublina i uderzył w drzewo (www.lublin112.pl)

Gdyńska policja opublikowała wizerunek mężczyzny podejrzanego o pobicie przy ul. Płk. Dąbka (dziennikbaltycki.pl)