w

Pijany 19-latek z Zimbabwe przejechał przez chodnik w centrum Lublina i uderzył w drzewo (www.lublin112.pl)

Młody mężczyzna z Zimbabwe, będąc pod wpływem alkoholu i bez prawa jazdy, wsiadł za kierownicę, a następnie spowodował wypadek. Aktualnie przebywa w areszcie.

W sobotę około godziny 22:30 na ul. Narutowicza w Lublinie kierowca samochodu osobowego marki Mazda stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku utraty kontroli wypadł z jezdni, uszkadzając metalowe słupki. Przejechał też przez chodnik i zatrzymał się na drzewie.

Na miejscu pojawili się policjanci i medycy pogotowia ratunkowego. Na szczęście zdarzenie nie doprowadziło do żadnej tragedii, pomimo iż świadkowie zaznaczyli, że w tym czasie panował dość duży ruch na chodniku.

Cudzoziemca przebadano alkomatem, który wykazał 1,5 promila alkoholu we krwi. Ponadto, kierowca nie miał też uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W rezultacie 19-latek trafił do policyjnej celi, gdzie czeka teraz na zarzuty w swojej sprawie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Liczne wady po 3-letnim remoncie linii Czerwieńsk–Zbąszynek za 136 mln zł (gazetalubuska.pl)

Ukrainka zgłosiła kradzież tablic rejestracyjnych. Okazało się, że usunął je mąż, aby nie jeździła po pijaku (www.rmf24.pl)