w

Gdyńska policja opublikowała wizerunek mężczyzny podejrzanego o pobicie przy ul. Płk. Dąbka (dziennikbaltycki.pl)

Policja w Gdyni opublikowała zdjęcie mężczyzny, który podejrzany jest o pobicie przy ulicy Pułkownika Dąbka. Do zdarzenia doszło 26 kwietnia. Policja apeluje, aby osoby, które rozpoznają podejrzanego, skontaktowały się z komisariatem w Gdyni-Oksywiu.

Policja poszukuje mężczyzny związanego z incydentem z 24 kwietnia, który miał miejsce przy ulicy Płk. Dąbka w Gdyni. Mężczyzna podejrzany jest o pobicie i jak do tej pory nie został zidentyfikowany, dlatego mundurowi opublikowali jego wizerunek.

Poszukiwany ma około 25 lat i w dniu zdarzenia miał na sobie zieloną kurtkę, czarną bluzę z dużym nadrukiem oraz szare spodnie dresowe.

Osoby posiadające informacje na temat tożsamości lub miejsca pobytu podejrzanego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni-Oksywiu albo z dyżurnym numeru alarmowego 112.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Ukrainka zgłosiła kradzież tablic rejestracyjnych. Okazało się, że usunął je mąż, aby nie jeździła po pijaku (www.rmf24.pl)

Budowa pierwszej małej elektrowni atomowej w Polsce. Obiekt powstanie pod Oświęcimiem (zakopane.naszemiasto.pl)