w

UFO nad Małopolską. Wierzysz? (gazetakrakowska.pl)

W związku z najnowszym serialem dokumentalnym o UFO National Geographic przeprowadziło w Polsce sondaż dotyczący tej kwestii. Badanych zapytano, czy wierzą w UFO, czy umieją rozwinąć ten skrót oraz, czy uważają, że politycy powinni zbierać informacje na ten temat i upubliczniać je. Wyniki są zaskakujące. 

Jeśli wiele znanych osób wypowiada się o UFO, jako o fikcyjnych postaciach z filmów sience fiction, to zupełnie odwrotnie jest w przeciętnym mieszkańcu Małopolski. Jak się okazuje ponad połowa badanych sondażem, wierzy w UFO. Zdecydowana większość umie rozwinąć ów skrót oraz część z nich uważa, że błędem obecnego rządu jest niezbieranie informacji na ten temat oraz niepublikowanie ich. Według nich istnieje wiele dowodów świadczących o istnieniu istot pozaziemskich.

Nawiązałem kontakt…

Co się okazuje, aż 7 procent z przebadanych osób twierdzi, że miała kontakt z UFO. Jedni tylko je widzieli, inni zaś nawiązali kontakt sami. Informacje dotyczące istot z kosmosu są bardzo sprzeczne. Jedni są zupełnie na nie, inni zupełnie na tak. Tylko garstka jest sceptyczna i pozostawia pytania bez odpowiedzi. Sami wierzący w kosmitów też różni się poziomem wiary. Jedni twierdzą, że na pewno są jakieś istoty, choć nie znamy ich kształtów i mowy. Inni zaś wypatrują na niebie płaskich spodków, z których wysiądą kosmicie. Choć nie ma tu prostych odpowiedzi, to wcale nie znaczy, że czas przestać zadawać pytania.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Rafał „Pogo” Pogorzelski nie żyje (katowice.naszemiasto.pl)

Poważny wypadek drogowy – DK 8 zablokowana (gazetawroclawska.pl)