w

Tusk: Daniel Obajtek wydał milion złotych na detektywa, który śledził posłów opozycji (wiadomosci.onet.pl)

Podczas konferencji prasowej Donald Tusk ujawnił, że prezes Obajtek wynajął detektywa, którego celem było identyfikowanie działań nieuczciwej konkurencji wobec PKN Orlen. Zadania detektywa obejmowały m.in. śledzenie posłów opozycji. Ponoć Orlen wydał na ten cel milion złotych.

Premier poinformował, że prezes Obajtek zlecił detektywowi identyfikację i dokumentację działań nieuczciwej konkurencji, a także identyfikację źródeł przecieków dotyczących PKN Orlen. Jak dodaje, na usługi detektywistyczne wydano ponad milion złotych.

Wydatek rzędu ponad miliona złotych przeznaczony był na śledzenie polityków opozycji dzień po dniu, obserwując poczynania posłów. A jednym z efektów było odkrycie, że zachodzą relacje między Marcinem Kierwińskim a jego ojcem. Tusk zaznaczył, że takie absurdy, jak sytuacja z detektywem, trafiają na biurko premiera każdego dnia.

Daniel Obajtek stanowczo zaprzeczył oskarżeniom o wynajęciu detektywa do śledzenia posłów, argumentując, że kwota ta została przeznaczona na ochronę podczas strategicznych procesów połączenia firm.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

12 komentarzy

  1. No tak, jest sensacja, akurat gdy protestują rolnicy , co za zbieg okoliczności 🙂 oczywiście za jakiś czas okaże się to nieprawda jak zwykle, ale lemingowe głowy nie zwrócą uwagi na dzisiejsze wydarzenia w stolicy i o to właśnie chodzi. pan marszałek znowu ma barierki przed sejmem, a mialo ich nie być ,chwalił się tym przed wyborami. Mam wrażenie ,że tylko ja to zauwazylem

Prezes sądu zawieruszył akta trzech spraw. Przeszukano cały budynek krakowskiego sądu (wiadomosci.onet.pl)

Śmiertelny wypadek na poligonie wojskowym. Jeden żołnierz nie żyje, drugi jest ciężko ranny (www.rmf24.pl)