w

Trzy duże wydarzenia w Katowickim Spodku już w przyszły weekend! (katowice.naszemiasto.pl)

Zapowiada się wielkie wydarzenie dla pasjonatów, hodowców oraz osób nastawionych na duży rozwój osobisty. W weekend 22-23 kwietnia odbędą się bowiem trzy duże wydarzenia w jednym miejscu – Spodku. Pierwszym z nich jest Ślonsko Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo, następnie Targi Terrarystyczne i Botaniczne Dragon Expo oraz  coś dla duszy i ciała, czyli Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej EzoFest. 

Na GeoExpo będzie można nacieszyć oczy i nabyć najróżniejsze kamienie naturalne, skamieniałości i biżuterię. Jak twierdza sami organizatorzy, nigdzie indziej w Polsce nie będzie możliwe zobaczenie i zakup tylu niesamowitych dzieł. Połączenia metali z kamieniami szlachetnymi, ale również minimalistyczne ozdoby wykonane z niezwykłą precyzją, to wszystko, czym będzie można nacieszyć oczy w przyszły weekend w Spodku. Giełda ma na celu wypromowanie tego, czego nie można znaleźć w zwykłym sklepie. Wiele rozwiązań to wciąż bardzo niestandardowe podejście do projektu, które ma nie tylko wykorzystać niesamowite minerały, ale również zachwycić odbiorcę.

Jeśli jednak bardziej niż ozdób cielesnych, poszukujesz czegoś dla duszy, to koniecznie musisz się wybrać na Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej EzoFest. Na miejscu spotkasz się z niesamowitymi wykładami na temat osobistego rozwoju, budowy pozytywnego spojrzenia na siebie i oczyszczenie swoich relacji i życia z tego co toksyczne. Dodatkowo na miejscu będzie można spotkać się z terapeutami, czy rękodzielnikami przedmiotów mocy.

Mile widziani są również miłośnicy zwierząt, które na co dzień znajdują się za bezpieczną szybą. Targi Terrarystyczne i Botaniczne Dragon Expo, to miejsce, gdzie odnajdą się wszyscy hodowcy. Można będzie również skorzystać z wiedzy i porad specjalistów na przykład z WWF Polska.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Kup koszulkę cegiełkę, uratuj podhalański butik (zakopane.naszemiasto.pl)

Zostawcie brzeg Rudawy w spokoju! (gazetakrakowska.pl)