w

Trójmiasto w produkcji HBO Max (dziennikbaltycki.pl)

Znane ze swojego piękna i uroku Trójmiasto po raz kolejny znalazło się w obiektywie kamer. Obecnie docenili go nie tylko Polscy producenci, ale również ci zza oceanu. Polska produkcja #BringBackAlice została nakręcona w pięknym i wiosennie słonecznym Trójmieście. Gdzie dokładnie kręcone były ujęcia? Kiedy będzie można obejrzeć efekt końcowy na platformie HBO Max?

Polski serial #BrnigBackAlice to doceniony przez światowych producentów dzieło, które jest określane jako kryminał/thriller dla nastolatków. Jego fabuła wiąże się bowiem z życiem i stylem bycia tych młodych osób. Główną bohaterką ma być znana tytułowa Alice, która w tym uniwersum jest znaną influencerką. Jej zaginięcie  wprawia nastolatków w osłupienie. Mimo długich i usilnych poszukiwań nie udaje się jej znaleźć. Aż po pewnym czasie Alicja pojawia się sama w niewyjaśnionych okolicznościach. Niestety praktycznie niczego nie pamięta. Część przejętych ludzi wciąż próbuje wyjaśnić, co się stało, gdy druga część zwyczajnie nie wierzy młodocianej gwiazdce.

Które części Gdańska będzie można zobaczyć na ekranie?

Do młodzieżowego kryminału wybrano kilka miejsc w Trójmieście. Będzie to między innymi gmach Politechniki, czy stocznia gdańska. Jako że jest to dzieło skierowane do młodzieży, nie mogło zabraknąć imprez na plaży. Pierwszy sezon był kręcony latem, a jego premiera nie ma jeszcze dokładnie ustalonej daty. Mówi się o tym, że ma mieć ona miejsce wiosną tego roku. Choć serial zapowiada się bardzo intrygująco, to wiele osób czeka z niecierpliwością na pierwsze oceny.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Zamordował i zbezcześcił zwłoki. Usłyszy wyrok (dziennikbaltycki.pl)

Kup koszulkę cegiełkę, uratuj podhalański butik (zakopane.naszemiasto.pl)