w

Tragiczny wypadek samochodowy – zginęły dwie osoby (gs24.pl)

Do zdarzenia doszło 14.04 po godzinie 15.00 na trasie pomiędzy Barlinkiem, a Krzynką. Doszło tam do zderzenia czołowego aut. Zginął kierowca jednego i pasażer drugiego. Drugi kierowca jest w stanie ciężkim w szpitalu. Wciąż są ustalane szczegółowe okoliczności zdarzenia. Jeden z samochodów był zarejestrowany miejscowo, drugiego tablice pochodziły poza województwem. 

Popołudniem na drodze krajowej numer 156 doszło do tragicznego wypadku. Młody, 19-letni kierowca samochodu z niewiadomych przyczyn zjechał nagle na drugi pas ruchu i z impetem uderzył w samochód z naprzeciwka. Jechała w nim para, gdzie 68-letni kierowca w wyniku ciężkich obrażeń wylądował w szpitalu, a 66-letnia pasażerka zmarła na miejscu. Sądząc po stanie aut, można wnioskować, że co najmniej jeden z nich poruszał się z dużą prędkością. Obecnie jeszcze nie ustalono, czemu młody kierowca raptownie zmienił pas ruchu. Nie ustalono również, czy kierowca był w pod wpływem substancji psychoaktywnych, w tym alkoholu.

Brawura zakończona tragicznie

Jednym z najczęstszych powodów, jakie wymienia się w celu ustalenia przyczyn wypadków samochodowych, jest właśnie brawurowa jazda. Często młodzi kierowcy nie czując jeszcze do końca działania samochodu, pędzę przez ulice w zawrotnych prędkościach. Do tego pośpiech i złe decyzje, takie jak wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu, mogą skończyć się tragedią. Włączając się do ruchu drogowego, należy pamiętać, że nie jesteśmy odpowiedzialni tylko za swoje zdrowie i bezpieczeństwo, ale również za innych uczestników ruchu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Juwenalia 2023! Kto wystąpi i jak drogie są bilety? (gloswielkopolski.pl)

Jeden z ostatnich kombatantów pochowany w rodzinnym grobie (zielonagora.naszemiasto.pl)