w

Juwenalia 2023! Kto wystąpi i jak drogie są bilety? (gloswielkopolski.pl)

Juwenalia to jedna z najpopularniejszych imprez masowych dla studentów. Władze miasta symbolicznie oddaje studentom klucze do miasta, dając tym samym znać, że ten jeden weekend w roku, miasto opanowują właśnie studenci. Organizowane koncerty przyciągnął tłumy do parku im Jana Pawła II. Na scenę zaproszono znanych wokalistów oraz utalentowanych piosenkarzy, którzy po raz pierwszy zagrają przed tak dużą widownią. 

Życie studenta jest nie tylko znane z Internetu, ale również przewijają się w żartobliwych opowieściach. Trudne decyzje dotyczące zakupów przy małym budżecie, zarwane nocki przez naukę na zajęcia oraz wiele innych stereotypowych sytuacji kojarzy się nam ze studentami. Choć są to ludzie młodzi i pełni ambicji, to nie prowadzą najłatwiejszego trybu życia. Wielu z nich poza trudami na uczelniach, musi poradzić sobie w pogodzeniu to z pracą. Dlatego właśnie na studentów przewidziana jest jednak impreza w roku, gdzie mogą faktycznie się zresetować i naładować baterię na resztę roku. Kto w tym roku wystąpi?

Juwenalia pod znakiem hip hopu

Juwenalia, choć posiadają bardzo długą tradycję, to w ostatnich latach były zniesione przez pandemię. Dlatego organizatorzy spodziewają się dużej liczby chętnych do wzięcia udziału. Poza muzycznymi atrakcjami przewidziano również sektor z elementami świetlnymi inspirowanymi magią oraz sektor foodtrucków. Wśród wykonawców można odczytać takich, jak: Oki, Lor, Vito Bambino, Krzysztof Zalewski itd. Juwenalia odbędą się w maju w parku Jana Pawła II. Bilety można nabyć na tobilet.pl.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

4 komentarze

Kultowy zamek na Dolnym Śląsku idzie pod młotek (gazetawroclawska.pl)

Tragiczny wypadek samochodowy – zginęły dwie osoby (gs24.pl)