w

Tragiczne zderzenie osobówki z ciężarówką na DK 11 w Boninie. Zginęły trzy osoby (gs24.pl)

W poniedziałek na drodze krajowej nr 11 w Boninie zdarzył się tragiczny wypadek, w wyniku którego śmierć poniosły trzy osoby. Samochód osobowy zderzył się czołowo z nadjeżdżającą ciężarówką. Uderzenie było tak silne, że samochód osobowy został niemal doszczętnie zmiażdżony.

Jak informuje nadkom. Monika Kosiec, rzeczniczka prasowa z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, do śmiertelnej sytuacji na drodze doszło w godzinach popołudniowych na DK11 w Boninie w okolicach Koszalina. Samochód osobowy zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym z naczepą, który poruszał się na DK 11 od strony Manowa. Uderzenie było tak duże, że pojazd osobowy zmiażdżyło niemal całkowicie.

Ofiary wypadku to młodzi mężczyźni w wieku 17, 18 i 19 lat

Nadkom. Monika Kosiec dodała, że w wyniku zdarzenia zginęły trzy osoby – młodzi mężczyźni w wieku 17, 18 i 19 lat. Pojazdem kierował najstarszy z mężczyzn. Najprawdopodobniej samochód osobowy wyrzuciło na przeciwległy pas ruchu, kierując auto prosto pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Policjanci przypuszczają, że ofiary wypadku to mieszkańcy powiatu koszalińskiego.

Na czas oględzin i oczyszczania miejsca zdarzenia z elementów wypadku policja wyznaczyła objazd drogą wojewódzką nr 167. Objazd prowadził przez Raduszkę, Świeszyno i Cewlino. Po kilku godzinach ruch na drodze powrócił do normy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Nowa stacja oczyszczania wód po pożarze w Przylepie: Usuwanie skażeń z cieku wodnego (gazetalubuska.pl)

Budowa nowoczesnego centrum branżowego w Poznaniu. Szkolenia piekarzy na Winogradach (gloswielkopolski.pl)