w

Trwają masowe poszukiwania Grzegorza Borysa. Policja przeczesuje lasy między Chwarznem a Karwinami (dziennikbaltycki.pl)

Trwają intensywne poszukiwania Grzegorza Borysa, 44-latka podejrzanego o okrutne zabójstwo 6-letniego syna. W piątek ogłoszono alarm dla policjantów z Gdyni i Gdańska, którzy rozpoczęli masowe poszukiwania sprawcy. Wczoraj przeczesywano również lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W związku z tym policja prosiła, aby nie wchodzić na teren kompleksu.

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku ogłosiła, że śledztwo dotyczącego zabójstwa 6-letniego chłopca przejął zastępca Prokuratora Okręgowego ds. Wojskowych. W związku z tym wydarzeniem prowadzone są obecnie poszukiwania Grzegorza Borysa na podstawie zarzutu zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Poszukiwania mężczyzny rozpoczęły się 21 października, a sprawą zajmuje się prokuratura.

Niespełna trzy godziny po otrzymaniu zgłoszenia o zabójstwie, Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku opublikowała w internecie wizerunek oraz dane podejrzanego. Jest nim 44-letni Grzegorz Borys, ojciec chłopca. Od tego momentu rozpoczęto intensywne poszukiwania, w których uczestniczy ponad 1000 funkcjonariuszy, w tym policja i żandarmeria wojskowa.

Policja, prowadząc szeroko zakrojone działania, apeluje, aby przez co najmniej kilka godzin nikt nie wchodził do lasu między Chwarzem a Karwinami. Powodem jest fakt, że jest to obszar poszukiwań Borysa. Podjęto decyzję o zakazie, aby osoby postronne nie zatarły śladów ani nie przeszkadzały funkcjonariuszom w ich pracy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

7 komentarzy

Tragiczne odkrycie w okolicach Radzynia Podlaskiego. Na poboczu drogi znaleziono ciało mężczyzny (kurierlubelski.pl)

Mieszkańcy Gdańska wzięli udział w pokojowej manifestacji, nawołując do zakończenia wojny w Strefie Gazy (dziennikbaltycki.pl)