w

Tajemnicza śmierć kobiety zatrzymanej przez policję. Rodzina przez dwa miesiące nie wiedziała, że nie żyje (www.polsatnews.pl)

Młoda kobieta, która została zatrzymana przez policję, zmarła w niejasnych okolicznościach. Natomiast jej rodzina przez ponad dwa miesiące nie otrzymała żadnej informacji na ten temat. Bliscy dowiedzieli się o śmierci Malwiny, dopiero gdy chcieli zgłosić jej zaginięcie.

W maju 2023 roku we Wrocławiu 31-letnia Malwina została zatrzymana pod zarzutem kradzieży, a następnie trafiła do policyjnej izby zatrzymań. I pomimo że skarżyła się na stan zdrowia, w tym podejrzewała, że może być w ciąży, została zatrzymana przez policję. Następnego dnia zmarła, a sekcja zwłok wykazała ślady dotkliwych obrażeń.

Informacja o śmierci kobiety nie dotarła do jej rodziny przez dwa miesiące. Dopiero w momencie, gdy matka chciała zgłosić jej zaginięcie, dowiedziała się o tragicznym zdarzeniu. Okazało się, że córka nie żyje już od kilku tygodni. Wiadomość była prawdziwym szokiem dla bliskich.

Członkowie rodziny byli przekonani, że Malwina została skazana i przebywa w więzieniu. Nie spodziewali się, że żadna instytucja nie poinformuje ich o takiej sytuacji. Po śmierci Malwiny wszczęto dochodzenie w jej sprawie, tylko że żadne służby nie przekazały tragicznych wieści rodzinie.

Prokuratura twierdzi, że policja miała obowiązek zawiadomić rodzinę o śmierci Malwiny. Warto zaznaczyć, że postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci zostało umorzone przez prokuraturę. Natomiast bliscy starają się ustalić okoliczności tego tragicznego zdarzenia, jednak jak na tę chwilę nie ukazały się jeszcze żadne rezultaty.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

6 komentarzy

    • Dawid Borowy wystarczyło przeczytać artykuł lub go obejrzeć. Będzie Pan wiedział że policja zadzwoniła do jednej z sióstr z informacją że kobieta została zatrzymana a następnie ma trafić do aresztu … rodzina czekała na jej kontakt tel lub list. Następnie gdy po około 2 miesiącach nie było odzewu zaczęli jej szukać gdzie wszędzie była informowana że na mojej córki i dopiero zgłosili się na policję Gdzie została zatrzymana

Prezydent Duda przekazał, kiedy zostanie podjęta decyzja ws. ustawy wiatrakowej (i.pl)

Ruszył proces Białorusina Aliaksandra S. Oskarżony nie czuje się winny z powodu zabicia 27-letniej Aleksandry L. (www.fakt.pl)