w

Tajemnicza piana zanieczyszcza strumyk w Raculi. Mieszkańcy są zaniepokojeni (gazetalubuska.pl)

Mieszkańcy zielonogórskiej Raculi donoszą o dziwnej pianie, która pojawiła się w strumyku niedaleko nowej stacji benzynowej. Z tego względu lokalna społeczność zastanawia się, czy ktoś nielegalnie odprowadza ścieki.

Pani Renata, mieszkająca w pobliżu strumyka, zauważyła, że woda, która dotychczas była bardzo czysta, zaczęła się nienaturalnie pienić. Zaniepokojona sytuacją, postanowiła zgłosić ten problem odpowiednim służbom.

Piana w strumyku pojawia się co jakiś czas, zazwyczaj raz w miesiącu. Jednakże niedawno zaczęło jej znacznie przybywać, z racji czego utrzymywała się w wodzie przez ostatnie cztery dni. Pani Renata dodała, że piana zwykle występuje w nocy lub rankiem i wtedy płynie godzinami. Z tego też powodu podejrzewa, że za tym wszystkim stoi jakaś firma.

Jak na tę chwilę nie zlokalizowano jeszcze źródła problemu, aczkolwiek strażacy informują, że nie występuje tutaj zagrożenie dla życia.

Zgłoszenie zostało już przekazane do Biura Ochrony Środowiska, które ma doświadczenie w takich sytuacjach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

3 komentarze

Skanowanie kodu QR – nowa metoda płatności na parkingach w Szczecinie (www.rmf24.pl)

Motocyklista przekroczył prędkość o prawie 100 km/h. Dostał mandat, a godzinę później znów go złapano (www.lublin112.pl)