w

Motocyklista przekroczył prędkość o prawie 100 km/h. Dostał mandat, a godzinę później znów go złapano (www.lublin112.pl)

W Lublinie policja zatrzymała motocyklistę za przekroczenie dozwolonej prędkości. Mężczyzna otrzymał mandat i punkty karne. Jednak godzinę później znowu wyjechał na ulice i ponownie wpadł w ręce policjantów. Za swoje zachowanie otrzymał mandaty na łączną kwotę 7500 zł i 30 punktów karnych. Stracił też prawo jazdy.

W Poniedziałek Wielkanocny funkcjonariusze z drogówki w Lublinie zauważyli motocyklistę pędzącego ulicą Krężnicką. Mężczyzna poruszał się z nadmierną prędkością. Okazało się, że przekroczył on dozwoloną prędkość o blisko 100 km/h w obszarze zabudowanym.

Pomimo sygnałów wydawanych przez policjantów nie miał zamiaru się zatrzymać i notorycznie wyprzedzał inne pojazdy. Ostatecznie został zatrzymany i ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł oraz 15 punktami karnymi. Pozbył się również prawa jazdy.

Godzinę później mundurowi ponownie zauważyli tego samego motocyklistę, który ponownie mknął z dużą prędkością. Za drugim razem przekroczył limit o 80 km/h. W związku z tym otrzymał kolejny mandat, tym razem w wysokości 5 tys. zł, a do tego 15 punktów karnych.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Tajemnicza piana zanieczyszcza strumyk w Raculi. Mieszkańcy są zaniepokojeni (gazetalubuska.pl)

Andrzej Ryński nowym dyrektorem Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku (dziennikbaltycki.pl)