w

Szczecińska Łasztownia zaprasza na festyn „Moja krew – Moja ojczyzna”. Akcja krwiodawstwa na terenie CKE „Stara Rzeźnia” (gs24.pl)

W nadchodzącą sobotę, 29 lipca, odbędzie się akcja krwiodawstwa na terenie Centrum Kultury Euroregionu „Stara Rzeźnia”. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Oddział Klubu Honorowych Dawców Krwi Legion w Szczecinie. Festyn będzie trwać w godzinach od 10:00 do 14:00.

Podczas wydarzenia na Łasztowni w Szczecinie będzie można też honorowo oddać krew. Jednakże osoby, które zdecydują się na ten szczytny gest, powinny pamiętać, żeby mieć przy sobie dowód osobisty. Ponadto, w ramach akcji „Przelej krew w rocznicę Powstania Warszawskiego” każdy krwiodawca otrzyma specjalne koszulki. Upominek ufundowała fundacja patriotyczna im. Witolda Pileckiego.

Oprócz oddawania krwi, na uczestników czekają liczne atrakcje

Festyn na terenie „Starej Rzeźni” będzie obfitować w rozmaite atrakcje. Już od godziny 10:00 będzie można wziąć udział w widowisku multimedialnym “Iskry niepodległej”. Widowisko będzie przedstawiać wybitne postacie Polaków i Polek, którzy zmieniali świat. Pokazy odbywać się będą co pół godziny, z udziałem maksymalnie 25 osób. Co więcej, będzie można podziwiać też sprzęt służb mundurowych, a dla najmłodszych uczestników przygotowano dodatkowe atrakcje.

Wydarzenie współorganizuje Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, a współfinansuje je Miasto Szczecin. Jest to doskonała okazja, by oddać krew dla tych, którzy jej potrzebują, a przy okazji spędzić miło czas na pikniku wypełnionym różnymi atrakcjami dla wszystkich uczestników.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze prowadzi śledztwo w sprawie pożaru w Przylepie. Wykorzystano skaner 3D (gazetalubuska.pl)

Już dzisiaj 80. edycja Tour de Pologne 2023 w Poznaniu i okolicach! Liczne atrakcje i zmiany w ruchu drogowym (gloswielkopolski.pl)