w

Świąteczna akcja w Centrum Krwiodawstwa w Krakowie. Honorowi dawcy otrzymują chałwę i majonez (www.polsatnews.pl)

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie przygotowało małą niespodziankę z okazji nadchodzącej Wielkanocy. Dzięki temu personel placówki zachęca teraz krwiodawców nie tylko czekoladą, ale także majonezem i chałwą. Zainteresowanie zestawami świątecznymi można było dostrzec już w pierwszym dniu akcji.

Centrum zapewnia krwiodawcom regeneracyjny posiłek o wartości 4,5 tys. kalorii, który można skompletować za pomocą czekolady, chałwy i majonezu. Warto dodać, że zarówno chałwa, jak i majonez, cieszą się większym zainteresowaniem niż czekolady.

W pierwszym dniu akcji wydano tylko 35 zestawów czekolad i aż 63 zestawy majonezu i chałwy. Jak informują sami krwiodawcy, są pozytywnie zaskoczeni możliwością otrzymania takiego prezentu przed świętami.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie organizuje tę akcję po raz pierwszy. Z kolei pakiety majonezu i chałwy trafiły do wszystkich oddziałów terenowych w Małopolsce.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

  1. Wspaniale.. bo chałwa i majonez to im odbudują w 150% to co stracili. OJ TAK młodzi dziś mają za dobrze i nie oddają krwi.. GÓWNIARZE a jakby liczyć umieli to by się dowiedzieli że jak słoik majonezu zjedzą, to wyjdą na plus jeszcze.. ehhh młodzi to dziś nic nie umieją

Czy język śląski zostanie uznany za język regionalny? Dziś pierwsze czytanie projektu ustawy w Sejmie (dziennikzachodni.pl)

Śledztwo ws. wyłudzeń VAT w handlu drewnem. Wartość fałszywych faktur przekroczyła 200 mln zł (www.money.pl)