w

Studenci w Gdańsku pozbawieni ciepłej wody (dziennikbaltycki.pl)

Przykra informacja obiegła studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Otóż jak się okazuje, powrót po świętach do domów studenckich będzie nie tylko nieprzyjemny ze względu na powrót do rutynowych obowiązków, ale również będzie naznaczony dużą niewygodą związaną z brakiem ciepłej wody dla studentów. Czy władze uczelni mają zamiar jakoś zrekompensować studentom tę niewygodę? 

O renowacji wodociągów związanych z odcięciem ciepłej wody studentom, dowiedzieli się oni poprzez ogłoszenia wywieszone na ścianach domów studenckich. Lakoniczna wzmianka o konieczności wykonania tych czynności, nie tylko uspokoiła młodych ludzi, a tylko wprowadziła w konsternację. Jak się okazuje, cała renowacja ma trwać do dwóch tygodni, licząc od 10 kwietnia. Zdaniem studentów wspomniany remont nie jest konieczny, a jedynie przydatny, co tym bardziej zastanawia, czemu wspomnianą zmianę, nie można by dokonać w okresie wakacyjnym.

Co na to władze uczelni?

Logicznym następstwem wspomnianych utrudnień, jest apel studentów do władz uczelni o zmniejszenie opłat związanych z mieszkaniem w domach studenckich. Niestety, tak jak przewidywali to młodzi ludzie wnioskujący do dziekanatu, wszyscy umywają ręce. Co więcej, nie tylko na razie nie jest planowana żadna zniżka opłat, ale również nie zaproponowano jakiejkolwiek alternatywy dla mieszkańców w związku z brakiem ciepłej wody. Pozostawieni sami sobie studenci, muszą poradzić sobie z tym dużym problemem we wszystkich domach studenckich. Wciąż odwołują się do władz uczelni i liczą na to, że wyjdą oni naprzeciw ich apelom i zaproponują dobre dla wszystkich rozwiązanie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

3 komentarze

Zabił psa ze szczególnym okrucieństwem – usłyszy wyrok (kurierlubelski.pl)

Śmiertelny wypadek w Gdyni – wpłynął akt oskarżenia (dziennikbaltycki.pl)