w

Spotkanie Lewicy na placu Kolegiackim: Wprowadzenie mieszkań państwowych i ograniczenie sprzedaży alkoholu (gloswielkopolski.pl)

W czwartek radni Lewicy omawiali swoje pomysły związane z polityką mieszkaniową i zdrowotną. Nowa Lewica zamierza wprowadzić mieszkania państwowe, a także ograniczyć sprzedaż alkoholu.

Dnia 14 września na placu Kolegiackim w Poznaniu pojawili się radni poznańskich osiedli, w tym Dawid Majewski i Daniel Łubiński, którzy zaprezentowali swoje propozycje rozwiązań dotyczących polityki mieszkaniowej. Ponadto, w ramach polityki zdrowotnej wspomniano także o ograniczeniu sprzedaży alkoholu.

Pomysły radnych Majewskiego i Łubińskiego w sprawie mieszkań i zdrowia

Radny Dawid Majewski wyjaśniał kwestię wdrożenia programu mieszkań państwowych, dzięki któremu powstałoby więcej możliwości do wyboru na rynku nieruchomości. Majewski zaznaczył, że zaprezentowany przez Lewicę program proponowałby mieszkania państwowe o godnym standardzie.

Radny Wildy Daniel Łubiński, oprócz omawiania programu mieszkań państwowych, wspomniał również o kwestiach związanych z polityką zdrowotną, a w szczególności ze sprzedażą alkoholu. Według Łubińskiego, Lewica ma zamiar wprowadzić ograniczenia dotyczące sprzedaży alkoholu w kraju, ponieważ troszczy się zarówno o zdrowie, jak i bezpieczeństwo obywateli.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Już wkrótce otwarcie autostrady A18 Wrocław-Berlin. Nowoczesna droga zastąpi prawie stuletnią „patatajkę” (gazetawroclawska.pl)

Hala Opery na Łasztowni zostanie zastąpiona osiedlem reprezentacyjnym (gs24.pl)