w

Śmiertelny wypadek samochodowy w powiecie gdańskim (dziennikbaltycki.pl)

Dziś około południa miał miejsce wypadek samochodowy, który zebrał śmiertelne żniwo pośród ofiary. Zdarzenie miało miejsce na drodze w Straszynie, gdzie bus zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku tego wypadku śmierć poniosła młoda kobieta, która kierowała busem, o czym informuje rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Gdańsku Łukasz Płusa.  Zdarzenie zablokowało całkowicie drogę w stronę Gdańska. 

W wyniku wypadku zmarła 29-letnia kobieta, która kierowała busem dostawczym. Wskutek dochodzenia ustalono, że to właśnie kobieta najechała na tył samochodu ciężarowego marki MAN. Oba samochody znajdowały się na prawym pasie, przy czym pierwszy stał z powodu zatoru drogowego. Na miejsce wypadku przyjechały 4 zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Ciało kobiety było zakleszczone wskutek zderzenia.  Lekarz stwierdził zgon na miejscu.

Samochodem ciężarowym kierował 28-letni mężczyzna. Policja upewniła się, że był on trzeźwy podczas zdarzenia. Nie wykluczono bowiem, że mogło to być jednym z czynników wpływającym na zaistnienie całego zdarzenia.  Obecnie policja dokonuje szczegółowych oględzin samochodów, by potwierdzić i ustalić okoliczności wypadku. Zaangażowani w to zostali lekarz medycyny sądowej oraz prokurator. Młody kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł żadnych poważnych obrażeń. Całe zdarzenie uniemożliwiło poruszanie się tą drogą w kierunku Gdańska. Według Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad możliwy korek powinien nie trwać więcej niż 3 godziny.

.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Lublin murem za papieżem Polakiem (kurierlubelski.pl)

Oszukał tysiące seniorów metodą „na wnuczka”, dziś odwołuje się od wyroku (gloswielkopolski.pl)