w

Śmiertelny wypadek na poznańskich torach kolejowych (gloswielkopolski.pl)

Zdarzenie miało miejsce dziś rano. Funkcjonariusze policji zostali powiadomieni o tragicznym wydarzeniu w okolicach ulicy Częstochowskiej w Poznaniu. Przechodził tamtędy człowiek, który w świetle jeszcze niewyjaśnionych okoliczności został potrącony przez pociąg. Służby ratownicze natychmiast udały się na miejsce zdarzenia. Obecnie poszukiwane są dane, które umożliwią ustalenie tożsamości pieszego. 

Zgłoszenie dotyczące zdarzenia wpłynęło po szóstej rano w Wielką Sobotę. Okazało się, że na odcinku torów przebiegających przez ulicę Częstochowską w Poznaniu przejeżdżał pociąg towarowy, który potrącił przechodzącego przez tory człowieka. Po udaniu się na miejsce zdarzenia wyszło na jaw, że człowiek nie przeżył zderzenia z maszyną i zginął na miejscu. Wciąż trwają ustalenia dotyczące okoliczności zdarzenia. Należy tu wykluczyć wszelkie wątpliwości, by móc ocenić zaistniałą, tragiczną sytuację. Na razie również nieznane są dane dotyczące tożsamości poszkodowanego. Trwają w tym celu działania.

Niebezpieczne przejścia

Wypadki mające miejsce na torach kolejowych są niestety stosunkowo częstym zjawiskiem. Nieostrożność ludzi, pośpiech, czy przejścia w nieoznakowanych miejscach, mogą skończyć się tragicznie. Mimo kampanii społecznych w tym temacie świadomość społeczeństwa dotycząca poruszania się pieszo po torach wciąż ma wiele do życzenia. Przechodząc jednak przez tory, należy mieć na uwadze bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Rozpędzony pociąg może nie zdążyć, się zatrzymać, w przeciwieństwie do człowieka.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Wrocławski szpital bez dyrektora (gazetawroclawska.pl)

Historyczna perełka odkryta podczas remontu w Szczecinie (gs24.pl)