w

Skoczył do wody z Mostu Gryfitów w Szczecinie. Do akcji wkroczyli ratownicy WOPR-u (wszczecinie.pl)

Wczoraj rano mieszkańcy Szczecina byli świadkami dramatycznej akcji ratunkowej, jaka rozegrała się na Moście Gryfitów. Do działań przystąpili ratownicy z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i funkcjonariusze policji. Okazało się, że z mostu skoczył mężczyzna.

Zdarzenie miało miejsce 13 października po godzinie 7:00 na Moście Gryfitów w Szczecinie. Zgłoszenie o incydencie przyjął bosman dyżurny szczecińskiego oddziału WOPR, które nadeszło z Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Dyżurny został poinformowany, że mężczyzna skoczył do wody z Mostu Gryfitów. Na miejsce bezzwłocznie oddelegowano służby ratownicze.

Jak podaje Jacek Kleczaj, prezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, służby przeprowadziły sprawne działania, dzięki którym kilka minut później poszkodowany został pomyślnie wyciągnięty z wody. Ratownicy owinęli mężczyznę kocem termicznym, aby zapewnić mu dostateczną ilość ciepła do momentu przejęcia pacjenta przez służby medyczne.

Poszkodowany został przekazany w ręce medyków na nabrzeżu Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Pacjent jest w dobrym stanie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

W Starej Bystrzycy odkryto szczątki 31 niemieckich żołnierzy i dokumenty w butelkach (gazetawroclawska.pl)

Grzegorz Maćkowiak twierdzi, że gen. Różański wiele razy mylił się w kwestii obronności państwa (gazetalubuska.pl)