w

Skazany przestępca seksualny ukrywał się przed policją. 56-latek chciał uniknąć pobytu w więzieniu (dziennikbaltycki.pl)

Gdańscy kryminalni zatrzymali 56-latka z powiatu kościerskiego, który unikał odbycia kary więzienia za molestowanie seksualne i naruszenie nietykalności cielesnej kobiet. Decyzją Sądu Rejonowego w Kościerzynie mężczyzna został skazany na 1,5 roku pozbawienia wolności. Trafił już do aresztu.

Z powodu uniknięcia kary więzienia pomorscy funkcjonariusze otrzymali nakaz zatrzymania sprawcy i doprowadzenia go do aresztu. We wtorek rano mundurowi pojawili się w domu 56-latka, żeby go aresztować.

Sprawa 56-latka z powiatu kościerskiego, oskarżonego o przestępstwa seksualne, rozpoczęła się kilka lat temu. Po zebraniu solidnego materiału dowodowego mężczyzna został skazany na 1,5 roku więzienia przez Sąd Rejonowy w Kościerzynie.

Skazany postanowił jednak zrezygnować z pobytu za kratkami, w związku z czym nie stawił się do zakładu karnego. Policjanci namierzyli miejsce pobytu uciekiniera, a następnie umieścili go w areszcie. Dochodzenie w tej sprawie nadal trwa, ponieważ istnieje podejrzenie, że może być więcej pokrzywdzonych kobiet.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Może wzrosnąć opłata za pobyt na wytrzeźwiałce. Będzie drożej niż za nocleg w Grand Hotelu ze śniadaniem (kurierlubelski.pl)

Kolejna dostawa sprzętu wojskowego z Korei Południowej. Do gdyńskiego portu dotarły czołgi K2GF (portalobronny.se.pl)