w

Silna lista PiS w Lubuskiem: Kandydaci są gotowi na zdobycie zwycięstwa w wyborach (gazetalubuska.pl)

PiS może się pochwalić silną listą w Lubuskiem, ponieważ jej kandydaci mają dużą szansę na sukces w nadchodzących wyborach. Ogłoszenie listy PiS i prezentacja kandydatów odbyły się w zielonogórskim hotelu „Ruben” w obecności ważnych polityków PiS w regionie, takich jak poseł Marek Ast, wojewoda lubuski Władysław Dajczak i europoseł Elżbieta Rafalska. Kandydaci PiS w okręgu lubuskim są pewni swojego sukcesu, zwłaszcza lider listy Marek Ast.

W poprzednich wyborach Marek Ast osiągnął rekordową liczbę głosów, pozostawiając za sobą rywali z PO i lewicy. A teraz stara się poprawić ten wynik. Z kolei wojewoda lubuski Władysław Dajczak, zajmujący drugie miejsce na liście, ma bogate doświadczenie w zarządzaniu w trudnych sytuacjach, takich jak epidemia ptasiej grypy, pandemia COVID-19 oraz kryzysy uchodźcze i energetyczne.

Trzecią pozycję na liście zajmuje Jerzy Materna, który jest znany ze swojego udziału w inwestycjach na rzekach, zwłaszcza na Odrze. Na liście znajdują się również doświadczone kobiety, takie jak Małgorzata Gośniowska-Kola, Joanna Westler-Wojtaszek, Urszula Słomińska i inne, które mogą wnieść do Sejmu zarówno swoją wiedzę, jak i doświadczenie.

Wśród kandydatów znajdują się także sprawdzeni samorządowcy, tacy jak Piotr Barczak, burmistrz Witnicy Dariusz Jaworski i wicestarosta świebodziński Michał Motowidełko. Listę zasila również Tomasz Rafalski, syn europosła Elżbiety Rafalskiej, który ma własne pomysły na rozwój regionu.

Lista obejmuje też polityków, którzy walczyć będą o mandat w Senacie. Grzegorz Maćkowiak będzie ubiegać się o mandat w okręgu zielonogórskim, a Tomasz Kłosowski na południu regionu. Natomiast na północy PiS nie wystawiło kandydata do Senatu, ponieważ ma zamiar poprzeć Bezpartyjnych Samorządowców.

Lista PiS powstała bez konfliktów i przepychanek medialnych, uwzględniając zróżnicowanie regionalne i promując kobiety na czołowych stanowiskach. Kandydaci PiS mają nadzieję na zwycięstwo i skuteczne reprezentowanie interesów regionu w Sejmie i Senacie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

9 komentarzy

Cmentarz Wielgowo zostanie powiększony z powodu braku miejsca na nowe pochówki (gs24.pl)

Bartosz Bańbor wicemistrzem MIMP. 16-letniego żużlowca dopingowało 4 tysiące kibiców (kurierlubelski.pl)