w

Sezon motocyklowy czas zacząć (gloswielkopolski.pl)

22 kwietnia na Torze Poznań będzie miało miejsce uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego. W ramach imprezy rozpoczynającej sezon przewidziano wiele atrakcji, nie tylko dla motocyklistów, ale też dla każdego, kto ma ochotę w ten sposób spędzić weekend. Na co można liczyć?

Motocykliści to często ludzie z pasją do wolności i czerpania z życia bez ograniczeń. Jest to jednak hobby, które zupełnie nie sprawdza się w porze zimowej, gdzie drogi są pokryte warstwą lodu i zamarzniętego śniegu, a temperatura często spada poniżej zera. Dlatego dopiero w trakcie zaawansowanej już wiosny, kierowcy wyciągają motocykle z zimowej hibernacji i robią im wiosenny przegląd. Tak samo postąpili kierowcy z Wielkopolski, którzy mają zamiar swój sezon rozpocząć ze sporą pompą, ale i szczytnym celem.

Wielka parada i koncerty

Cała impreza otwarcia zacznie się na Torze Poznań. Zapoczątkuje ją wielka parada motocykli. Wszyscy zebrani będą mogli obejrzeć piękne i wyjątkowe motocykle. Następnie przejadą one poznańskimi ulicami w formie rozgrzewki. Zatoczą kółko i wrócą na Tor Poznań. Tam będzie już czekała bardziej rozwinięta impreza, a mianowicie koncert kapeli eRii oraz duetu Jack & Johnnie. W trakcie całej imprezy odbędzie się charytatywna zbiórka, w której zbierane będą środki na dom dziecka. Również fundusze ze sprzedaży jedzenia trafią na ten szczytny cel. Motocykliści zapraszają wszystkich, którzy nie tylko kochają jednoślady, ale przede wszystkim dobrą zabawę i dzielenie się dobrem.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Protest rolników na krajowej 8. (gazetawroclawska.pl)

Pociągowa szajka złodziei wreszcie schwytana (gs24.pl)