w

Sąd skazał Dorotę W. na 16 miesięcy więzienia. Kobieta wbiła nóż prosto w serce swojego partnera (lovekrakow.pl)

29-letnia matka dwójki dzieci, Dorota W., została skazana przez krakowski sąd na 16 miesięcy więzienia za spowodowanie ciężkich obrażeń ciała swojego partnera, Mariusza K. Mężczyzna przeżył atak nożem w serce. Prokuratura pierwotnie domagała się dla oskarżonej 8 lat więzienia za próbę zabójstwa. Jednakże sąd zmienił stopień zarzutu na niższy.

Dorota W. i Mariusz K. byli ze sobą od 2017 roku, a w ich związku często pojawiały się problemy z agresją, głównie ze strony Doroty. Podczas ostatniej kłótni, które bardzo często występowały między Dorotą i Mariuszem, mężczyzna uderzył swoją partnerkę. W konsekwencji Dorota zadała Mariuszowi cios nożem prosto w serce. Następnie nóż schowała w komodzie i pobiegła do sąsiadów, żeby wezwać pomoc.

Dorota W. i Mariusz K. mieli dwa promile alkoholu w organizmie

Sąsiad, Marek S., kiedy zauważył rannego mężczyznę, niezwłocznie wezwał pogotowie ratunkowe. Na miejsce zdarzenia przybyli również funkcjonariusze policji. Policjanci próbowali dowiedzieć się, co się wydarzyło, ale Mariusz K. nie wykazywał ochoty, żeby współpracować. Mundurowi podają, że w trakcie interwencji Dorota była zdenerwowana i nerwowa, jednak nie przyznała się do winy.

Mariusz K. pomyślnie przeszedł operację i dochodzi do zdrowia w sali szpitalnej. Warto nadmienić, że pacjent miał dwa promile alkoholu we krwi, podobnie jak jego partnerka. Sąd uznał Dorotę W. za winną uszkodzenia ciała partnera i skazał na 16 miesięcy pozbawienia wolności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Morawiecki chce pokonać deklarację Tuska: Jest szansa na stworzenie resortu transformacji energetycznej (www.slazag.pl)

Rząd zamierza przyjąć uchwałę dotyczącą inwestycji związanych z budową elektrowni atomowej na Pomorzu (dziennikbaltycki.pl)